RuyaTabirleri.com

Rüyada Makas Görmek

Rüyada makas görmek kişinin hiç yapmadığı bir şey ya da söylemediği bir söz için suçlanmasına ve üzülmesine işaret eder. Rüya sahibi hak etmediği bir suçlamaya maruz kalacak ve üzülecektir. Rüyada makas görmek iyi değildir, üzüntü ve sıkıntı anlamına gelir. Kötü ve üzücü haberler almaya işaret eder. Rüyada görülen makas, aklıselim bir kimsenin cahil halka liderlik yapmasına, onları sakinleştirmesine ve onlara doğru yolu göstermesine yorulur.

Rüyada makas görmek aynı zamanda evlatlara ve yeni bir evlat sahibi daha olmaya delalet eder. Rüyasında makas gören kişinin ailesi biraz daha genişleyecek demektir, çünkü bu kişinin ailesine yeni bir fert daha katılıyor. Bazı rüya tabirleri makasın, olan bir şeyin hep ikincisine işaret ettiği yorumunu yapar. Örneğin; ikinci çocuk, ikinci ev, ikinci araba şeklinde olduğunu söylerler.

Rüyada Makas Almak

Rüyada makas alan kişinin işleri çoğalır, kazancı, malı ve rızkı artar.

Rüyada Makas Vermek

Rüyada makas vermek yapılacak olan maddi ya da manevi desteğe delalet eder. Rüyada birine makas verdiğini gören kişi, bu kişiye malından ya da parasından bir miktar verecek demektir.

Rüyada Makas Bulmak

Rüyada makas bulmak kişinin sağlık, mutluluk ve huzur bulmasına, borçlarını ödeyip bolluğa kavuşarak rahat bir nefes almasına yorulur. Rüyada makas bulmak kişinin esenlik bulması ve yüzünün gülmesi anlamına gelir.

Rüyada Makas İle Saç Kesmek

Rüyada makasla saç kestiğini gören kişi meslek hayatında bazı atılımlar gerçekleştirecek ve başarıları sayesinde yeni işler alacak demektir. Rüyada makasla saç kesmek aynı zamanda kişi için gideceği bir yol olarak tabir edilir.

Rüyada Makas Kırılması

Rüyada makasın kırıldığını görmek iyi değildir, rüya sahibinin maddi zarara uğrayacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Makas Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. melis (17 Ağustos 2015 saat: 13:04)

  Ruyamda benim arkadasimin babasini gordum ve dudagimdan opuyordu bende opuyordum sonra bir kiz disariya ciktigimizda bunlar sevistiler ciplaklardi gibi seyler soyleyip elindeki kagidi gosterdi sonra arkadasimin babasinin (beni open) karisi geldi….daha fazlasini hatirlamiyorum ruyam burada bitmis olabilir.

 2. seca (06 Mart 2015 saat: 17:25)

  Alışverişe çıkıyorum, almam gereken birkaç parçayı alıyorum. Parayı almak için kimse yanıma gelmiyor. Etrafıma bakıyorum kimse yok. Cüzdanıma bakıyorum bozuk paralar var zaten para aldıklarıma yetmez diyip alacaklarımı alıyorum ve para ödemeden çıkıyorum

 3. özge (06 Mart 2015 saat: 17:22)

  Rüyamda, evimdeyim evde tekim babamın eve gelmesini bekliyorum. Sürekli camdan dışarı bakıyorum. Bir bakıyorum saat sabah 4 babam evde uyuyor ben de yatayım diyorum salondan odama geçiçem evde hiçbir yerin ışığı yanmıyor fakat televizyon açık. İçeri gitmek için salondan telefonumu almaya gidiyorum ve arkadan biri saldırıyor. Çığlık atmak istiyorum fakat atamıyorum.

 4. Selin (25 Aralık 2014 saat: 08:02)

  Rüyamda yeni evlenen arkadasımın sözündeyim.arkadasımın yüzükleri takılmış fakat makas kesmiyor.snra sözlüsü bi kenara cekılıyor kımse görmeden zorlayarak kesiyor.sonra aradan zaman geciyor bem altın makası koltugun üstünde bulup elime aliyor snra yerine bırakıyorum.teşekürler

 5. ebru (10 Temmuz 2014 saat: 10:24)

  merhaba ben iki rüya gördüm..

  1. rüyam ayrıldığım erkek arkadaşım ile yanı yatakta kalkıyoruz ve ben yatağa büyük abdestimi yapmışım..ve erkek arkadaşımın koluna bir miktar bulaşmış..naptın felan demeye kalmadan ben uyanıyorum rüyamdan..

  2. rüyam ise 2 senedir konuşmadığım ablam benden rüyamda makas verirmisin bana diyor bende annemin beyaz bir makasını kendisine uzatıyorum..

  bunların yorumu nedir..sizden cvp bekliyorum..kolay gelsin..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,