RuyaTabirleri.com

Rüyada Makas Görmek

Rüyada makas görmek kişinin hiç yapmadığı bir şey ya da söylemediği bir söz için suçlanmasına ve üzülmesine işaret eder. Rüya sahibi hak etmediği bir suçlamaya maruz kalacak ve üzülecektir. Rüyada makas görmek iyi değildir, üzüntü ve sıkıntı anlamına gelir. Kötü ve üzücü haberler almaya işaret eder. Rüyada görülen makas, aklıselim bir kimsenin cahil halka liderlik yapmasına, onları sakinleştirmesine ve onlara doğru yolu göstermesine yorulur.

Rüyada makas görmek aynı zamanda evlatlara ve yeni bir evlat sahibi daha olmaya delalet eder. Rüyasında makas gören kişinin ailesi biraz daha genişleyecek demektir, çünkü bu kişinin ailesine yeni bir fert daha katılıyor. Bazı rüya tabirleri makasın, olan bir şeyin hep ikincisine işaret ettiği yorumunu yapar. Örneğin; ikinci çocuk, ikinci ev, ikinci araba şeklinde olduğunu söylerler.

Rüyada Makas Almak

Rüyada makas alan kişinin işleri çoğalır, kazancı, malı ve rızkı artar.

Rüyada Makas Vermek

Rüyada makas vermek yapılacak olan maddi ya da manevi desteğe delalet eder. Rüyada birine makas verdiğini gören kişi, bu kişiye malından ya da parasından bir miktar verecek demektir.

Rüyada Makas Bulmak

Rüyada makas bulmak kişinin sağlık, mutluluk ve huzur bulmasına, borçlarını ödeyip bolluğa kavuşarak rahat bir nefes almasına yorulur. Rüyada makas bulmak kişinin esenlik bulması ve yüzünün gülmesi anlamına gelir.

Rüyada Makas İle Saç Kesmek

Rüyada makasla saç kestiğini gören kişi meslek hayatında bazı atılımlar gerçekleştirecek ve başarıları sayesinde yeni işler alacak demektir. Rüyada makasla saç kesmek aynı zamanda kişi için gideceği bir yol olarak tabir edilir.

Rüyada Makas Kırılması

Rüyada makasın kırıldığını görmek iyi değildir, rüya sahibinin maddi zarara uğrayacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!