RuyaTabirleri.com

Rüyada Makyaj Görmek

Rüyada makyaj görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında çok iyi yerlere geleceğine, büyük başarılar kazanacağına ve çok büyük bir topluluk tarafından tanınacağına delalet eder. Aynı zamanda, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük aldatmacalar yaşanacağına, bazen hile yapılıp iş görüşmelerinde öne geçileceğine ya da bir ihalede ön sıraya girileceğine ya da yalan ve dolanla insanlardan para toplanacağına işaret eder.

Rüyada makyaj yapıldığını görmek, aşk hayatında bir yaz aşkına benzer kısa süreli ama çok etkileyici bir aşk yaşanacağına ve bu aşkın çok uzun bir süreye yayılabileceğine tabir edilir.

Rüyada Makyaj Yapan Kimse Görmek

Rüyada makyaj yapan kimse görmek, rüyayı gören kişiyi, aldatacak ve onun üzerinden fayda sağlayacak kişiye delalet eder.

Rüyada Makyaj Yapmak

Rüyada makyaj yapmak, rüya sahibinin, yakınındaki kişi ya da kişiler tarafından aldatılacağına ve çok büyük bir hüsran yaşayacağına yorulur.

Rüyada Makyaj Yapan Erkek Görmek

Rüyada makyaj yapan erkek görmek, iş hayatında ve sosyal hayatta kötülük besleyen, ihanet ve kalleşlik düşünen ve yapılan işlere köstek olmaya çalışan birinin varlığına işaret edilir.

Rüyada Makyaj Yaptığını Görmek

Rüyada makyaj yaptığını görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında çok iyi işler yaparak çok iyi yerlere geleceğine ve büyük başarılara imza atarak toplum tarafından çok sevilen bir kişi olacağına tabir edilir.

Rüyada Sahneye Çıkmak İçin Makyaj Yapmak

Rüyada sahneye çıkmak için makyaj yapmak, rüya sahibinin, çok fazla çabalamasına rağmen yapmak istediği işlere ve ortaya koymak istediği eserlere bir türlü kavuşamamasına, yaptığı işlerde yarı yolda kalmasına ve kısmetinin kapanmasından ötürü çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: