RuyaTabirleri.com

Rüyada Mal Görmek

Rüyada mal görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde çok büyük başarılar getirecek çalışmalar ortaya koyacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, bu sayede uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Mal Satmak

Rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri kötü bir şekilde giden işlerini düzeltecek ve kendisine çok büyük kazanç sağlayacak büyük bir fırsatı geç kaldığı için kaçıracağına, bu yüzden çok sıkıntılı ve zor bir duruma düşeceğine, çalışmalarının kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına ve bazı kötü olaylar ile karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada Mal Paylaşmak

Rüya sahibinin, büyük sıkıntılar yaşadığı bir dönemde sıkıntısını giderecek ve sorunlarını çözecek bir kazanç elde edeceğine, ancak bu kazanç ile çok zarar veren bir sorunun sona erdirileceğine, başka sorun varsa ortadan kaldırılacağına ve büyük ferahlığa çıkılacağına alamet eder.

Rüyada Mal Sahibi Olmak

Gösterdiği üstün performans ile çok hayırlı ve büyük paralar elde eden rüya sahibinin, çok başarılı ve kazançlı işlere gireceğine, iş hayatı içinde çok üst noktalardaki mevkilere çıkılacağına rivayet eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, binbir zahmet çekerek ve alınteri dökerek helal kazanç elde ettiğine yorumlanır.

Rüyada Mal Sahibini Görmek

Elinden geldiği kadar sağlam ve düzgün bir şekilde iş yapılması için koşturan rüya sahibinin, etrafındaki insanları da buna göre seçeceğine, bu yolla işlerini daha pratik ve hızlı hale getireceğine ve atılan adımların çok büyük ses getireceğine, başarılı işler sayesinde rüya sahibinin her zaman daha çok ve daha az zahmet çekerek kazanacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: