RuyaTabirleri.com

Rüyada Mala Görmek

Rüyada mala görmek, rüyayı gören kişinin alın teri ile elde edeceği mallara ve paraya alamet eder ve makbul işler yapmaya, başarılı olmaya, inançla ve cesaretle yürümeye, yaşam mücadelesinden vazgeçmemeye, bu sayede rızkını çoğaltmaya ve işlerini de genişletmeye işaret eder. Rüya sahibinin kariyer edinmek için harcadığı nefesin boşa gitmeyeceğine, deyim yerindeyse önünde sonunda makam sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada Mala Vurmak

Rüyayı gören kişinin mesleğinde çok başarılı olacağı, ilerleyeceği, en üst noktalara çıkacağı, rakipsiz hale geleceği anlamına gelir ve rüya sahibinin ticaret ehli, işinde profesyonel kimseler arasına gireceği ve her geçen gün ticarette büyüyeceği ile tabir edilir.

Rüyada Çimento Görmek

Rüyayı gören kişinin uzun zamandır planladığı yatırımları elde edeceği hayırlı bir fırsat sayesinde gerçekleştireceği, rahata ereceği, manevi olarak güçleneceği kadar maddi olarak da kazanımlar elde edeceği anlamına gelir. Küçük bir kısmet almaya ve ondan büyük oranda menfaat elde etmeye yorulur.

Rüyada Kürek Görmek

Rüyayı gören kişinin yaşamına kolaylık katan, işlerini gören, evini çekip çeviren, deyim yerindeyse arkasını toplayan, günlük yaşamını düzenleyen ona fayda sağlayan bir hanımın varlığına tabir edilir. Bu kişinin sekreter, danışman, eş, anne ya da kardeş olabileceği şeklinde kabul edilir.

Rüyada El Arabası Görmek

Rüyayı gören kişinin kendisine hayır, mutluluk ve huzur getirecek bir yenilik yapacağına işaret eder. Rüya sahibinin hayatıyla ilgili yapacağı bir değişikliğin ona çok iyi geleceğine, şans ve uğur getireceğine yorulur.

Rüyada Kazma Görmek

Rüyayı gören kişinin ekonomik durumunun düzeleceğine, işlerinin yolunda gideceğine, hayatının hayırlı yönde ilerleyeceğine delalet eder ve rüya sahibinin ticarette hedeflediği rakamları yakalaması sayesinde yaşamının kolaylaşacağına, elinin de bolluk ve bereket göreceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!