RuyaTabirleri.com

Rüyada Malikane Görmek

Rüyada malikâne görmek, uzun zamandan beri rüyayı gören kişinin kafasını kurcalayan sorunların yakın bir zaman içinde sevilen ve değer verilen insanların vereceği büyük bir destek ve edecekleri yardımlar sayesinde çok daha zararlı bir hale gelmeden sona erdirileceğine ve bu sayede rüya sahibinin epey bir zaman sonra ilk kez rahat bir nefes alacağına delalet eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, elinden gelen herşeyi yapması ve sabırlı davranması sayesinde çok güzel olaylar yaşayacağına ve hayırlı gelişmeler ile karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada Büyük Malikâne Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında karşısına çıkan sorunları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, karşısına çıkan diğer engelleri de rahat bir şekilde aştıktan sonra kendisini tamamen iş hayatına vereceğine, bu sayede çok hayırlı ve büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve ferahlığa kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Şato Görmek

Rüyayı gören kişinin, ortak olarak gireceği bir işten yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, şansının da yaver gitmesi ile kısa zamanda kendi işinin başına geçeceğine, kendisini çekemeyenlere inat işini en iyi şekilde yaparak herkes tarafından sevileceğine ve bu sayede çok büyük bir zenginliğe sahip olup gayrimenkul alım satımı işine gireceğine delalet eder.

Rüyada Çiftlik Görmek

Uzun zamandan beri çok zor şartlar altından çalışan, kendisini yıpratan ve hayat içinde büyük sinir harpleri veren rüya sahibinin, yakın bir zaman içinde çektiği sıkıntıların karşılığını alacağına, büyük bir zenginliğe ve saygınlığa kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Kule Görmek

Rüyayı gören kişinin, verdiği emeklerin karşılığı olarak çok hayırlı ve güzel mevkilere terfi edileceğine, sıkıntılarından kurtulup yolunu çizeceğine ve kendi çabası sayesinde çok yüksek bir noktaya geleceğine rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!