RuyaTabirleri.com

Rüyada Mama Görmek

Rüyada mama görmek, rüyayı gören kişinin, yakın bir zaman içinde gireceği bazı çalışmalarda çok büyük yorgunluklar yaşayacağına, çok yıpranacağına, bu sebeple kendisine uygun bir zaman ayırarak bir tatil dönemi ayarlaması ve bu dönem içinde kendisine zaman ayırması gerektiğine alamet eder. Aynı zamanda, bundan sonra çok daha iyi bir şekilde işlerinin açılacağına ve başarılı olacağına delalet eder.

Rüyada Mama Yapmak

Rüya sahibinin, işlerinin kısa zaman içinde çok daha rahat edeceği şekilde ilerleyecek bir duruma geleceğine, üzüntülerinin çok yakında biteceğine, hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına, aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına ve refaha ereceğine işaret eder.

Rüyada Mama Yemek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde kendisine hayırlı ve güzel bir konum elde edeceğine, bu sayede çok büyük başarılar elde edeceğine, büyük başarılara ve kazançlara kavuşacağına, zamanının çoğunu kendisi için çok değerli olan ailesine ayıracağına ve rahata edeceği bir döneme gireceğine rivayet eder.

Rüyada Mama Sandalyesi Görmek

Rüya sahibinin, kendisine iş hayatı içinde çok büyük yardımları ve faydaları dokunacak birisi ile bir ortaklık kuracağına, bu sayede daha iyi yerlere geleceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, kariyerini çok daha iyi yerlere taşıyacağına tabir edilir.

Rüyada Mama Önlüğü Görmek

Rüyayı gören kişinin, elinde bulunan projeler sayesinde insanlar tarafından çok tanınan bir kişi olacağına, böylece işlerinin günden güne daha iyi bir hayata adım atacağına ve geçirdiği zor günlerin tamamen biteceğine işaret eder.

Rüyada Mama Yiyen Bebek Görmek

Rüya sahibinin, işlerinde ortaya koyacağı performans sayesinde çok daha iyi yerlere geleceğine ve rahata ereceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: