RuyaTabirleri.com

Rüyada Mamut Görmek

Rüyada mamut görmek, rüyayı gören kişinin kendisini yüceltecek işler yapacağına, bu sayede büyük bir makama geleceğine, insanların gözünde olduğu kadar Allah katında da iyi mertebelere yükseleceğine alamet eder. Rüya sahibinin bolluk, bereket ve zenginlik bulacağına, güçlendikçe güçleneceğine, ilerledikçe ilerleyeceğine ve ihtişamlı, görkemli ve de kusursuz bir hayata doğru emin adımlarla yürüyeceğine alamet eder.

Rüyada Fil Görmek

Rüyayı gören kişinin sorumluluklarının artacağına, aynı oranda yetkilerinin genişleyeceğine, rızkının da çoğalacağına işaret eder. Rüya sahibinin meslek hayatındaki gelişiminin hızlanacağına, kariyerinin yükseleceğine ve hayatında dönüm noktası olacak olayların yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Gergedan Görmek

Rüyayı gören kişiyi koruyup kollayan, onu deyim yerindeyse kanatları altına alan, elinden geldiğince kendisi için faydalı olan, zenginlik ve itibar sahibi, sözü geçen, adı bilinen ve hatırı her yerde geçen bir kişinin varlığına rivayet edilir.

Rüyada Su Aygırı Görmek

Rüyayı gören kişinin nüfuslu bir işveren olacağına,  patron koltuğuna oturacağına, arkadaşlarını ve dostlarını da iş yaptığı camiadan seçeceğine işaret eder. Rüya sahibinin iyi anlaştığı kişilerin kendisi gibi okumuş ve iş sahibi olmuş kimseler olduğu anlamına gelir.

Rüyada Hipopotam Görmek

Rüyayı gören kişinin elinden tutacak, onu işe ve ekmeğe kavuşturacak tabiri caizse onu gölgesinde barındıracak ticaret ehli, mal mülk ve rütbe sahibi bir insanın varlığına işaret eder. Bu insanın, rüya sahibinin hayattaki en büyük destekçisi olacağına ve ona şifa getireceğine rivayet edilir.

Rüyada Zürafa Görmek

Rüya sahibinin gücünün azalacağına, sağlığının, işlerinin ve düzeninin bozulacağına, iyi halinin kalmayacağına, kazancındaki ve evindeki bereketin eksileceğine, hayatının da zorlaşacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin hiç alışık olmadığı şekilde yokluğa düşeceğine, bu durumu kabullenemeyeceğine ve üzüntüden hastalanacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!