RuyaTabirleri.com

Rüyada Manav Görmek

Rüyada manav görmek, kolay elde edilemeyen ama bol ve helal kazanca delalet eder. Rızkın ve kazancın sürekliliği olarak tabir edilir. Rüya sahibinin sahip olduğu zenginliğin sadakasını vermeyi hiçbir zaman ihmal etmediğine, elindekilerin kıymetini bilip, Allah’a her gün secde ettiğine, diğer dünyayı unutmadığına ve din yolunda hayırlı olan işler yaptığına tabir edilir. Rüyada manav görmek, sağlığa, afiyette olmaya ve uzun ömre işaret eder.

Rüyada Manavdan Alışveriş Yapmak

Rüyada manavdan alışveriş yapmak, ortak bir yaşam alınana, acıları da, sevinçleri de paylaşmaya ve birlikteliğe işaret eder. Bazen gönül birliği ederek, bazen öyle gerektiği için bazen de tamamen zaruretten ötürü bir çatı altında birleşmeye ve iyi anlaşmaya tabir edilir.

Rüyada Manavdan Sebze Almak

Rüyasında manavdan sebze aldığını gören kişi, istemediği durumlara düşecek ve sıkıntı çekecek demektir. Çok uzun süreli olmayacak fakat rüya sahibinin içine dert olacak, gururuna yediremeyeceği ve bir türlü kabullenemeyeceği olaylar yaşayacağı ile tabir edilir.

Rüyada Manavdan Meyve Almak

Rüyada manavdan meyve almak, hoş sohbetlere, tatlı söze, afiyette olmaya ve gönül hoşluğu yakalamaya delalet eder. Rüya sahibinin yüzünü güldürecek ve kalbini çarptıracak olayların yaşanacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Manav Açmak

Bir kimse eğer rüyasında bir manav dükkânı açtığını görse, çaresiz durumlara düşecek ve bir türlü bir çıkış yolu bulamayacaktır diye ifade edilir. Rüya sahibinin yardım için çaldığı tüm kapıların da yüzüne kapanacağı ve elinin boş döneceği yorumu yapılır.

Rüyada Manava Gitmek

Rüyada manava gitmek, rüya sahibinin yalnızlığına, sıkıntılarına, sorunlarına ve hastalığına çözümler bulmak için gösterdiği çabaya işaret eder. Kişi, tüm imkânsızlıklar içinde kendisi adına bir şeyler yapabilmenin ve imkânlar yaratabilmenin peşinde olacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!