RuyaTabirleri.com

Rüyada Manda Görmek

Rüyada manda görmek, rüya sahibinin sonsuz bir sabrı olduğuna ve çevresi tarafından kendisi içi peygamber sabrına sahip olduğunun söylendiğine tabir edilir. Rüya sahibi hiçbir koşulda ve şartta insanlıktan çıkmak istemez, bu nedenle en kötü olayda bile sesini yükseltmediği gibi büyük bir sabır örneği gösterir. Çünkü rüya sahibi rezilliğe ve rezil olmaya tahammülü olmayan, toplumda küçük düşmektense dişlerini sıkmayı yeğleyen kişi olarak tabir edilir. Bu kişi özel hayatında da son derece cefakârdır.

Rüyada Manda Kovalaması

Rüyasında manda kovaladığını gören kişinin, peşinde koştuğu büyük ve karlı bir ihalenin rüyasına girdiği tabir edilir. Rüyada manda gören kişi büyük bir iş kovalıyor ve bu işi almanın hayaliyle uyuyup uyanıyor demektir.

Rüyada Manda Kesmek

Rüyasında manda kestiğini gören kişi, tabiri caizse büyük bir pastanın en büyük diliminden nasiplenecek ve maddi anlamda hatırı sayılır düzeyde bir kazanç elde edecektir. Bu kısmetle birlikte rüya sahibinin yükü hafifleyecek, işleri kolaylaşacaktır.

Rüyada Manda Sürüsü Görmek

Rüyada manda sürüsü görmek o yerde büyük pahalılık olacağına, her şeyin etiketinin iki katına çıkıp, insanların alım gücünün azalacağına tabir edilir. Yani herkesi ilgilendiren bir sorun olacağı anlamına gelir.

Rüyada Manda Sağmak

Rüyada manda sağmak rızık bulmaya işaret eder. Rüya sahibinin, rüyasında sağdığı süt miktarınca kazanca kavuşacağına tabir edilir. Diğer bir yandan da toplu para almak şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Manda Boku Görmek

Rüyasında manda boku gören kişi bereket bulur, zenginliğe kavuşur. Bu rüya, dünya malına sahip olmakla tabir edilir. Rüya sahibinin elde edeceği daireye, dükkâna, arsaya, tarlaya ya da apartman dairesine işaret eder. Rüyasında manda boku gören kişi dünya malından bolca faydalanır, evlatlarına yüklü miktarda para ve mal bırakır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: