RuyaTabirleri.com

Rüyada Mandal Görmek

Rüyada mandal görmek, rüya sahibinin kaderine ve şansına düşeni yaşamasına tabir edilir. Kişi, ne kadar engellemeye çalışsa da bazen aklından geçen başına gelecek ve ne yazık ki uğraşlarının hiç biri fayda vermeyecek ve illa da bir takım olayları yaşamak durumunda kalacak demektir. Rüyada mandal görmek, rüya sahibinin elinden geleni yapmasına rağmen bazı tatsız olaylardan ya da durumlardan kurtulamayacağına delalet eder.

Rüyada Kapı Mandalı Görmek

Rüyasında kapı mandalı gören kişi, ekmek parasını kazanmak için yaptığı işten ya da çektiği zahmetten bıkmış, o işi zoraki olarak ve eli kolu kalkmayacak kadar isteksiz yapan bir kişi ile karşılaşacak demektir.

Rüyada Tahta Mandal Görmek

Rüyada tahta mandal görmek iyiye, güzele ya da hayırlı olana işaret etmez bilakis musibet ya da melanet olarak değerlendirilir. Bu rüya, türlü dalkavukluklarla, yalan ve riya ile yapılacak işlere delalet eder. Yanlış yollara girip, yanlış kişilerle oturup kalkmak, bilerek hak yolunda günahkâr olmak şeklinde tabir edilir.

Rüyada Sürgülü Kapı Görmek

Rüyasında kapısının sürgülü olduğunu gören kişi, kendisine hayır getirmeyecek işlere girecek, haksız şekilde kazanç elde edecek demektir. Fakat kazandığı para kendisine hayır getirmeyecek ve haydan gelen huya gidecek, elinde avucunda hiçbir şey kalmayacaktır.

Rüyada Kilit Görmek

Çok hayırlı bir rüyadır, eve ve iş yerine hırsız girmeyeceğine, kişinin uğursuzdan, yalancıdan ve belalıdan uzak olacağına, her türlü kötü kazadan ve kimseden korunacağına işaret eder.

Rüyada Kilit Açmak

Çok hayırlı bir rüyadır, rüya sahibinin şeytanın bacağını kıracağı anlamına gelir. Yani, kişinin ters giden işleri ve hayatı yoluna girecek, şansı ve bahtı açılacaktır diye yorumlanır. Rüyasında kilit açtığını gören kişinin kader yüzüne gülecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Mandal Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Beyza (21 Kasım 2015 saat: 21:54)

    Ruyamda bi otobusten inip kufore girdigimi orda gelinlik giyip saclarimi yaptordigimi goruyorum yanimda da bir arkadasim var disari cikiyoruz az duruyorum ama cok sade oldugunu gorup kuafore geri donuyorum ama gelinligim aynadan bakilinca beyaz ben egilip bakinca kirmizi alti siyah neyaz cizgili oluyo agliyorum diyorum ki cok sadeyim tac ve duvak verin ama benim baska param yok diyorum kiz bana diyo ki patron gelmeden okur diyo ariyo adam açmiyo sonra geliyo ben onada aglayip anlatiyorum sonra uyandim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,