RuyaTabirleri.com

Rüyada Mandalina Görmek

Rüyada mandalina görmek bol rızık, bol şans ve bol mutluluk olarak tabir edilir. Rüyasında mandalina gören kişinin şen şakrak ve hayat dolu biri olduğu yorumu yapılır. Bu kişi yaşamayı çok seven, parasını yerinde kullanan, birikim yapan ama aynı zamanda yemeyi ve eğlenmeyi de ihmal etmeyen kişidir.

Rüyasında mandalina gören her bir kişinin hayatında mutlaka güzel şeyler olur. Küs olan kişiler barışır, ayrı olan kişiler kavuşur, parasız olanlar iş sahibi olur. Daha önceki rüya tabirlerinde de belirttiğimiz gibi rüyada yenilecek şeyler görmek daima kısmettir. Rüyada görülen mandalina bir yandan da rızık, nimet ve para anlamına gelir.

Rüyada Mandalina Yemek

Rüyada mandalina yemek kişinin farklı yerler görmek, keşfedilmemiş koylar keşfetmek ve balta girmemiş ormanlarda gezmek için ne kadar heveslendiğine işaret eder. Rüya sahibi olan kişi, muhteşem yerlere gidecek ve ömrünün sonuna kadar unutamayacağı güzellikte yerler görecek demektir.

Rüyada Mandalina Ağacı Görmek

Rüyada mandalina ağacı görmek uğur olarak kabul edilir. Rüya sahibine uğur ve mutluluk getirecek işleri sembolize eder.

Rüyada Mandalina Toplamak

Rüyada mandalina toplamak, rüya sahibinin en karamsar olduğu ve en işin içinden çıkamadığı bir anda karşısına çıkacak ve kendisini bu zor durumdan kurtaracak şans olarak tabir edilir.

Rüyada Mandalina Bahçesi Görmek

Rüyada mandalina bahçesi görmek, rüya sahibinin zevk ve eğlencesidir. Rüya sahibi istediği zevki yaşayacak, hiçbir eğlenceden de geri kalmayacak diye yorumlanır.

Rüyada Mandalina Almak

Rüyada mandalina almak evlilik hayatına işaret eder. Rüya sahibinin eşi ile arasının iyi olduğu, eşiyle hoş sohbette olduğu, evdeki rızkın bol olması nedeni ile geçim sıkıntıları çekmedikleri ve dolayısıyla da ailede huzurun ve mutluluğun hâkim olduğu yorumu yapılır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Mandalina Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Anonim (11 Şubat 2015 saat: 12:38)

    Ben rüyamda bir arkadaşımla yürüyerek tatile gittigimi gordum giderken bakkaldan mandalina almak istedik ama alamadik ilerde baska bir bakkaldan alip devam ettk gittik masmavi su dolu bir havuz vardi kaykaylar vardi ben havuzun basinda oturuyordum arkadasimda havuzun icindr tanimadigim bir kizin resmini cekiyordu kiz havuzda makyajda yapyordu bu arada arkadasim kiz

  2. nesrin (12 Ekim 2014 saat: 18:39)

    Rüyamda; bir bahçede olduğumu gördüm. Ve o bahçedeki mandalina ağacından 2-3 tane yeşil yeşil mandalinaları kopardığımı gördüm. Annem de gelip o ağaçtan mandalina kopardı ve babama götürdü. Babam da bahçede oturuyordu. Bir de tanımadıgım genç bir erkek, telefonla konuşarak oradan geçti. Arkası dönük olduğu için erkeğin yüzünü göremedim. ( Babam vefat etti ).

  3. serap (11 Nisan 2014 saat: 02:24)

    Ruyamda bir sepetin için de mandalina gördüm ve bir bakkal dükkanı terkedilmiş ve bana verildi bu dükkan senin denildi ve genc bir erkek vardı ben ona binimle çalış dediyimde o Hayır diyodu kasadaki paraları alip gideceyini söylüyordu bende polisleri tanığımı ve nereye kaçarsan yakalanacağını söylüyordum ve aksamda arefe aksamıydı ve o genc benim çok güzel bi insan olduğumu soruyodu

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,