RuyaTabirleri.com

Rüyada Mandalina Toplamak

Rüyada mandalina toplamak kaygılardan uzaklaşmak, sevinç içinde olmak ve herkese pozitif enerji yaymak şeklinde yorumlanır. Genellikle kişiyi hayata bağlayacak olayların vuku bulmasıyla beraber sağlıklı bir hayat, düzgün bir aile ilişkisi içinde olan kişilerin iş hayatında da her şeyin yolunda gideceğine alamettir. Kişinin inançlarında veya hayatını yaşayış biçiminde meydana gelecek değişiklikleri de haber veren rüya, yeniliklerin, kişisel gelişimin, olgunlaşma sürecine girildiğinin alametidir. Yaşamsal gelirlerin artması konusunda oldukça bereketli bir sürece girilmesine, sağlığın iyi olması ile kişinin en verimli zamanlarını yaşayacağına ve talihinin de bahtının da bu süreç içerisinde açık olacağına yorumlanır. Bahçeden mandalina toplamak yüksek gelire sahip olunacak bir işe başlamaya veya gayrimenkullerin değerinin artması ile kişinin bir anda daha zengin bir hayat yaşamaya başlayacağına da yorumlanır.

Rüyada Ağaçtan Mandalina Toplamak

Mandalina toplamak ile benzer şekilde yorumlanır. Kişi kendi bahçesinde ağaçtan mandalina topladığını görüyorsa, geçmişte yaptığı yatırımların büyük değer sahibi olması ile yüzünün güleceğini ve özellikle maddi anlamda hayatının çok fazla değişeceğine alamettir. Çalışılan işyerinde veya yapılan işlerde kişinin üstüne düşen görevleri profesyonellik ve mükemmellik içinde yaptığını işaret eder.

Rüyada Mandalina Toplayıp Yemek

İyi eğitim almak ve işinin ehli olarak anılmak, yapılan işlerde herkesin beğenisini ve takdirini kazanacak şekilde üstün gayretler göstermek ve hedefe ulaşmak şeklinde tabir edilir. Kişinin kendi vizyonunu oluşturmak için donanımlarından ve eğitiminden, bilgisinden yararlandığı önder bir kişi ile beraber ortaklık kuracağını da alamet eder.

Rüyada Mandalina Toplamanın Psikolojik Yorumu

Uzun süredir kendisini kapana kısılmış veya özgürlükleri elinden alınmış olarak hisseden ve bu durumları yok etmek için uğraş veren kimselerin daha dışa dönük ve hayatı doya doya yaşayacak şekilde hareket etme ihtiyaçlarını sembolize eder. Mandalina sosyal ortamlarda kendisini iyi ve neşeli hissetmenin, yalnız kalmayı sevmeyen, sürekli kalabalık içinde olmak istemenin de ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Mandalina Toplamak İle İlgili Rüyalar;

 1. Özlem (03 Ekim 2016 saat: 19:54)

  Slm
  Ruyamda yokus yukari cikarken uzum bagi goruyorum. Okadar guzellerki salkim salkim topluyorum..kimi mor kimi yesil taptaze ve cok guzeller.. morlarin altinda mor yaprak yesillerin altinda yesil yaprakla birlikte topluyorum.. sonra esime dönüyor diyorumki..sen su mandalinalari unutmusun..ve kalmis olan mandalinalarida topluyorum… ilginc

 2. gözde (27 Ekim 2015 saat: 11:25)

  rüyamda hep beraber geziniyorduk birden karşımıza bir mandalina ağcı çıktı bende rüyamda ağbimin üstüne çıkmış kim toplarsa oynuyoruz ama madalina lar solmuştu ve herkes topladıktan sonra yiyiyolardı en fazla ben toplamıştım çok enteresan

 3. senem (04 Ekim 2015 saat: 11:08)

  Ruyamda yoldan gecerken komsunun bahcesinde mandalina agaci gordum ve ona gidip mandalinalari toplayabilir miyim diye sordum.O da bana toplayabilecegimi soyledi.once tek basima toplamaya basladim sonra insanlar bana yardim etmeye basladi ve kasalar dolusu mandalina dagittik.Sonrasinda bahcenin sahibinin oglu yanima gelip beni sevdigini soyledi ve aramizda bir seyler olmaya basladi.Sonrasinda mandalinalari bana yardim etmeye calisanlara pay ettik.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,