RuyaTabirleri.com

Rüyada Mandalina Yemek

Rüyada mandalina yemek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında gerçekleştireceği bir çalışma ya da ortaya koyacağı bir proje sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu kazançlar ile mal ve mülk alımı işine gireceğine, çok büyük bir malvarlığına sahip olacağına ve bu malvarlığını kullanarak bütün hayatı boyunca huzurlu, mutlu ve refah içinde yaşayacağına alamet eder. Aynı zamanda, iş hayatından bunalmış olan rüya sahibinin, yakın bir zamanda çok rahat edeceği yazlık bir tatile çıkacağına rivayet eder.

Rüyada Mandalina Yediğini Görmek

Rüyada mandalina yemek ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceği işler yapacağına bu işler sayesinde çok büyük bir gayrimenkul servetine sahip olacağına ve bu servet sayesinde çok rahat ve huzurlu yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Ekşi Mandalina Yemek

İş hayatında çok büyük kazançlar elde eden rüya sahibinin, girişeceği bir işten pek hayırlı bir kazanç elde etmeyeceğine, aynı zamanda bu kazancın yeteri kadar olmayacağına, bu işe güvenerek aldığı bir borcu ödeyemeyeceğine ya da az da olsa bir çalışmadan zararla çıkacağına tabir edilir.

Rüyada Tatlı Mandalina Yemek

Çok uzun bir süredir iş hayatındaki sorunlar ile uğraşan rüya sahibinin, iş hayatında gerçekleştireceği bir çalışma sayesinde hiç beklemediği kadar büyük bir kazanç elde edeceğine, bu sayede çok rahat bir nefes alacağına, ödemekte sıkıntı çektiği borçlarını ödeyeceğine ve yakın bir zamanda çok hayırlı bir çalışma gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada Mandalina Yedirmek

İş hayatında çok güzel günler geçiren rüya sahibinin rüyasında gördüğü kişiyi düştüğü sıkıntılı durumdan kurtarmak, daha kötü durumlara düşmesini engellemek ve uzun zaman önce kendisine iş konusunda verdiği desteğin karşılığını ödemek için yardım edeceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Mandalina Yemek İle İlgili Rüyalar;

  1. meltem (13 Aralık 2014 saat: 11:19)

    Ruyamda cemevindeyiz annem ve ablam da var anneme yardim ediyorum ve sepette elma duruyor alip yiyorum birtane daha alirken elmalar burusmus haldeydi bitane daha saglamini alip yiyorum guzeldi elma. Eve giderken tam annem mandalina veriyor ama abamin elinde bikac posetle guzel mandilina vardi annem de aldigi mandalinayi verim diyordu getrdi posetle icindeki mandalinalar solmustu icinden saglam seciyordu ablama vermesi icin eve goturelim diye o sirada uyandim.. Ne anlama geldigini aciklarsaniz sevinirim simdiden cok tesekkurler

  2. aysegul (06 Kasım 2014 saat: 07:26)

    Ruyamda gokyuzune bakiyorum bir suru yildiz var bazilari arka arkaya gokyuzunde kayiyorlar.gorsel bir dolen gibi sonra yildizlara soruyorum benim hayatimda olene kadar esim mi yanimda olacak diye ve yildizlarin arasinda bir anda “E” beliriyor.esimin bas harfi bu daha sonra tekrar soruyorum peki benim cocugum olacak mi diye ve tekrar buyuk harflerle “EVET” yaziyor.cok etkilendim uyandigimda agliyordum.yorumlarsaniz sevinirim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,