RuyaTabirleri.com

Rüyada Mangal Görmek

Rüyada mangal görmek, rüya sahibinin çektiği zahmetin biteceği, yaralarına ilaç bulacağı, yaşadığı çaresizliklerin de nihayete ereceği anlamına gelir. İşlerin yoluna gireceğine, sorunların hallolacağına, başarıya giden yolların açılacağına, kısmetin artacağına ve şansın döneceğine tabir edilir. Rüyada mangal görmek, rüya sahibinin geçim sıkıntısından, çektiği fakirlikten ve yokluktan kurtulup, esenliğe ve huzura ereceğine delalet eder.

Rüyada Mangal Yakmak

Rüyasında mangal yaktığını gören kişi hayatıyla ve geleceğiyle ilgili radikal kararlar alıp, bazı projeler geliştirecek, işleri istediği ve düşündüğü yönde ilerleyerek, kendisine büyük kazanç ve hayır getirecek demektir.

Rüyada Mangal Kömürü Görmek

Rüyada mangal kömürü görmek, rüya sahibinin müjdeli haberler alacağına işaret eder. Hayallerin ve umutların gerçekleşeceğine bu sayede sıkıntıların ve dertlerin biteceğine tabir edilir.

Rüyada Mangal Eti Görmek

Rüyada mangal eti görmek, şifa ve kurtuluş demektir. Rüya sahibinin gözyaşının duracağı, tedirginliğinin ve telaşının biteceği, gönül rahatlığına ve huzura kavuşacağı anlamına gelir. Aynı zamanda bolluk, bereket ve nimet olarak kabul edilir.

Rüyada Mangal Ateşi Görmek

Rüyada mangal ateşi görmek, o rüyayı gören kişinin taşıdığı korkulara, endişelere, kuşkulara ve vesveselere delalet eder. Rüya sahibi hayatıyla ve geleceğiyle ilgili karamsar düşünceler içindedir ve gelecekle ilgili bazı kaygılar taşıyordur diye yorumlanır.

Rüyada Et Pişirmek

Rüyada et pişirmek ne şekilde olursa olsun yani ister ocakta, ister mangalda kısmet ve şans olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin işlerinin yoluna gireceğine, zorluklarının biteceğine, kazanca kavuşacağına ve rahat edeceğine delalet eder.

Rüyada Balık Pişirmek

Rüyasında balık pişirdiğini gören kişi, yüksek tahsil yapacak ve saygınlık gören, başarıları ve mesleği ile isim yapmış bir kimse olacak demektir. Mangalda balık pişirmekse kazanç, rızık ve nimet olarak kabul edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!