RuyaTabirleri.com

Rüyada Mango Görmek

Rüyada mango görmek, sağlık konusunda zor günler geçirenlerin iyileşme sürecine gireceklerini ve bundan sonraki dönemde hastalıkları ile ilgili şikayetlerinin yavaşça ortadan kalkacağını ifade eder. Olgunlaşmış mango görmek, her işin zamanında olacağını, iş kurmak ya da evlenmek gibi durumlar söz konusu ise planların aynen devam edeceğini ve bu süreçte herhangi bir aksilik yaşanmayacağını delalet eder. Olgunlaşmamış, henüz ham mango görmek, eğer kişi bekarsa evlilik konusunda acele etmemesi gerektiğinin altını çizer ve içinde bulunulan zamanda alınacak kararların sonuçlarının kişinin lehine olmayacağına yorulur. Olgunlaşmamış mango bazı konularda kişinin heyecanından dolayı erken adım atmasına ve şartlar olgunlaşmadan iş kurmak yahut evlilik yolunda ilerlemek gibi durumlar yüzünden maddi anlamda sıkışıklık yaşayacağına da tabir edilir.

Rüyada Mango Almak

İyiliklerle, güzelliklerle geçecek bir yaşamı işaret eden rüya, sağlıklı bir ömür sahibi olunacağını, torun sevecek kadar yaşanacağını, nazara uğramadan, her işinde hayırlı sonuçlar almayı bildirir. Pazardan çok sayıda mango almak kiralık mülklerin çokluğuna yahut kişinin gayrimenkul getirileri ile rahat bir hayat yaşayacağına, manavdan tek bir tane mango aldığını görmek ise, değerli bir eşyaya kavuşulacağına delalettir.

Rüyada Mango Yemek

Olgunlaşmış, tatlı mango yemek şu anki hayat koşullarının daha da iyi şekilde devam edeceğini ve ilerleyen günlerde kişinin olumsuzluklar yaşamayacağını tabir eder. Sevgi, saygı içinde süren, birbirine daima destek olan bir ilişkinin evlilikle noktalanacağını, kurulan yuvada her zaman huzurlu olunacağını, evlatlarla gurur duyulacağını anlatır. Günlük hayatta işlerin yolunda gideceğini ve gelirde bolluk, bereket sahibi olunacağını da bildirir.

Rüyada Mango Görmenin Psikolojik Yorumu

Şehvetli, arzulu biri olunduğunu ve karşı cinsle her anlamda uyum içinde bir beraberlik yaşandığını ifade eder. Rüya sahibinin kalbinden geçtiği gibi, kendisini her anlamda mutlu eden bir ilişki yaşaması nedeniyle hayatın diğer alanlarında da mutlu, huzurlu olduğunu, psikolojik açıdan kendisine daima güvendiğini bildirir. Görselliğe düşkün, estetik anlayışı yüksek kişileri de temsil eden rüya, her alanda kendini göstermek isteyen kişilerin hırslı kişiliklerini de ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!