RuyaTabirleri.com

Rüyada Manken Görmek

Rüyada manken görmek, rüya sahibinin, yapacağı işlerde göstereceği azim ve sabır sayesinde çok iyi işlere imza atacağına ve işlerinin bu sayede büyüyerek çok iyi bir hal alacağına işaret edilir. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, kalbinin kapılarını kapattığı bir anda karşısına çıkan bir kişi ile yaşayacağı aşk yüzünden çok sıkıntılı duruma düşeceğine yorulur.

Rüyada manken görmek, yüzündeki maske ile insanları kandırmaya çalışıldığına ve saçma bir şekilde hareket edildiğine delalet eder.

Rüyada Mankenlik Yaptığını Görmek

Rüyada mankenlik yaptığını gören kişinin, iş hayatında girişken her işte başarı sağlayabilecek bir kişi olduğuna ve yeni girişimler yapıp yeni işler kurmak için gerekli olan tüm özelliklere sahip olduğuna tabir edilir.

Rüyada Manken Olmak

Rüyada manken olmak, iş hayatında ve aile hayatında yaşanan olaylar karşısında çok kararsız kalındığına ve bu yüzden çok stres yaşandığına işaret edilir.

Rüyada Mankenlik Ajansı Görmek

Rüyada mankenlik ajansı görmek, verilecek en küçük karar için bile çok büyük hayaller kurulduğuna ve bu yüzden hayallerin gerçekler yerine geçtiğine delalet edilir.

Rüyada Bir Modele Bakan Kimse Görmek

Rüyada bir modele bakan kimse görmek, iş hayatındaki ya da sosyal hayattaki arkadaşlardan bazılarının çıkaracağı dedikodulara ve bu dedikodular yüzünden çok büyük sorunlar ve sıkıntılar yaşanacağına yorulur.

Rüyada Kapak Modeli Görmek

Rüyada kapak modeli gören kişinin, insanlar arasında kötü bir özelliği yüzünden insanlar tarafından dedikodu malzemesi yapılacağına tabir edilir.

Rüyada Haber Ajansı Dinlemek

Rüyada haber ajansı dinlemek, rüya sahibinin, toplumsal ve kültürel olarak çok gelişmiş bir kişi olduğuna ve zamanı geldiğinde örneğin bir bilgi yarışmasında, bu bilgiler sayesinde çok iyi işler yaparak çok büyük sıkıntılardan kurtulacağına ve düşmanlara üstün olacağına delalet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!