RuyaTabirleri.com

Rüyada Mantar Görmek

Rüyada mantar görmek aş ve nimet olarak tabir edilirken aynı zamanda hayırsız ve vefasız kişilerle de tabir edilir. Gereksiz işlerin peşinden koşan, kendine verilen emeği ve yapılan fedakârlığı yok sayan, sadece başı sıkıştığında kapıya gelen vefasız kişi olarak yorumlanır. Bu kişi menfaati olduğu sürece insanları arar, sorar, tanır. İşini halledip, almak istediğini aldıktan sonra kendisine el uzatan kişileri sokakta görse tanımaz.

Rüyada mantar görmenin yorumu bu kadarla sınırlı değildir, geniş bir yorumu vardır. Bunlardan bir diğeri de ikinci yorumun tam tersi olarak kadir şinas, bir fincan acı kahvenin kırk yıl hatırı vardır atasözünü kendine şiar edinmiş, vefalı kimse olarak tabir edilir.

Rüyada Mantar Toplamak

Peşin sıra gelecek müjdeli haberler, bir biri ardından yaşanacak mutluluk verici olaylar ve alınacak olan pek çok kısmet anlamına gelir. Rüya sahibi için çok bereketli olacak bir dönem geliyor demektir.

Rüyada Mantar Pişirmek

Deva bulmak ve dertlerden uzaklaşmak şeklinde tabir edilir. Aynı zamanda rahata ermeye ve afiyette kalmaya da delalet eder.

Rüyada Mantar Yemeği Yemek

Anlık maceralar ve gelip geçici heveslerdir. Rüya sahibi heveslerine kapılarak gerçek sandığı bir mutluluğun içine düşecek ama bu mutluluğun sahici olmadığını anladığında hem çok geç olacak hem de çok üzülecek. Bu olayın etkisinden de uzun süre kurtulamayacaktır.

Rüyada Zehirli Mantar Görmek

Büyük sıkıntı ve zahmet anlamına gelir. Rüya sahibi hiç yapmadığı bir şeyi yaparak, haram mala el sürecek ve bunu yapmaya alışık olmadığı için de yüzüne gözüne bulaştıracak, bu nedenle de büyük sıkıntı çekecektir.

Rüyada Mantar Almak

Hile ve fesat karıştırılmamış ama büyük uğraşlar verilip, uzun süre ayakta ve uykusuz kalarak kazanılmış para demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Mantar Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. bilgenur (15 Ekim 2015 saat: 13:58)

    Rüyamda hamile olan ablam doguruyordu ve doğumda ölüyordu bebeği kalıyordu ameliyathanede yatarken yanına gidip uyan abla diye ağlıyordum ve bacaklari falan çöp gibi çok inceydi kurumuştu ama hiç morluk falan yoktu vücudun da sonra cenazeyi götürüp defnettik.o hastaneye doktor olarak tekrar gidiyordum ve ameliyathaneye girdiğimde ablami yatarken gördüm yanına gittim yine ağlamaya başladım abla nolur uyan nolur uyan diye sonra uyandi çok açım bilge bana burda yemek vermediler dedi ve benden mantar istedi bu rüyami yorumlar mısınız

  2. ozlem sengun (25 Nisan 2015 saat: 11:06)

    Rüyamda arabanın bagajina doldurulmuş psetler içinde büyük baş hayvan eti yani kırmızı er gördüm kimin bıraktığını bilmiyorum. Etin yağlarını ellerimle ayirdim. Ama çok büyük parçalanmış etti. Etin içine doldurulmuş mantar parçaları ve doğranmamis birsürü küçük mantar vardı. Mantardan bir parça alıp çiğ olarak yedim. Sonra kimin bıraktığını öğrendim.

  3. zehra (23 Ekim 2014 saat: 11:17)

    Rüyamda sağ kolumun bileğimden dirseğime kadar mantar çıkmıştı mantarın üzerinde böcekler vardı ve ben korkup bu böcekleri üflüyordum daha sonra biri bu mantarların şapkalarını kesti şapkaların altında yazılar vardı ne yazdığını hatırlayamıyorum sonra köklerini tek tek sökmeye basladı o adam ve kolum rahatladı bir evin çatı katındaydım namaz kılan iki kişi vardı ve deprem olmaya başladı ben bu iki kişiyi yanıma aldım deprem oluyor güvenli bir yere gecin dedim biri ısrarla ben kıble tarafında duracağım dedi bende kenarda da kıblede durursun diye yanıma aldım tekrar namaz kıldığı yere gitti bende arkasından gittim deprem durdu ve ben burası daha güvenliymiş diyerek uyandım.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,