RuyaTabirleri.com

Rüyada Manto Görmek

Rüyada manto görmek, mekân değişikliği yapmaya yani iş için ya da seyahat için bir yere gitmeye delalet eder. Bazı rüya tabirlerine göre manto, sıkıntı ve zorluk anlamına gelirken bazılarına göre de temiz manto görmek, mutluluk, huzur, yenilik ve değişim şeklinde yorumlanır.

Bu rüyanın yorumu mantonun nasıl olduğuna bağlı olarak değişkenlik gösterir. Örneğin çirkin ve rengi solmuş bir manto dert, sıkıntı, üzüntü anlamına gelirken, şık ve canlı renklerdeki bir manto sevinç ve hayır olarak ifade edilir.

Rüyada Manto Giyinmek

Rüyada manto giyinmek, rüya sahibinin ümidini kestiği için artık aklına getirmediği, varlığını dahi unuttuğu bir işten yana sürpriz bir gelişme olacağına ve kişinin olmayacağı konusunda kendini telkin ettiği ve durumu kabul ettiği bu işin adım adım ilerlemeye başlayacağına işaret eder.

Rüyada Manto Almak

Rüyada manto almak, rüya sahibinin huzurlu günlere kavuşacağına, keyfinin ve ağız tadının da yerine geleceğine tabir edilir. Borçların kapanacağı, işlerin yoluna gireceği, hayatın kolaylaşıp, rüya sahibinin rahata ereceği günlerin geleceğine yorulur.

Rüyada Manto Kaybetmek

Rüyasında manto kaybettiğini gören kişinin işleri bozulacak demektir. Rüya sahibi maddi anlamda zarar edecek, borçlarını ödeyemez olacak ve bir yandan da geçim sıkıntısına düşecektir. Manto kaybetmek uğursuzluk ve şanssızlık olarak kabul edilir.

Rüyada Eski Manto Görmek

Rüyada eskimiş bir manto görmek, ticarette kayba uğramaya işaret eder. Rüya sahibinin büyük kar elde edeceği umuduyla girdiği işlerden yana şanssızlık yaşayacağına ve bu işe ayırdığı sermayeyi kaybedeceğine, bütçesinin büyük oranda zarar göreceğine delalet eder.

Rüyada Yeni Manto Giyinmek

Rüyasında üzerine yeni bir manto giydiğini gören kişi, hayatından memnun olacağı, kimsenin keyfini bozup, neşesini kaçırmayı başaramayacağı kadar güzel günler yaşayacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: