RuyaTabirleri.com

Rüyada Marangoz Görmek

Rüyada marangoz görmek, çok iyidir. Rüyayı gören kişinin tabiri caizse zenginliğin kaynağını bulacağına, kendisini kısa yoldan rahat ve lüks bir hayata kavuşturacak bir meslek edineceğine bu sayede kolay, keyifli ve eğlenceli bir yaşamı olacağına alamet eder. Rüya sahibinin az çalışarak, bol gelir elde edeceği bir ticaret koluna yönleneceğine az maliyet harcayarak bol getiri sağlayacağına bu sayede hayatı boyunca sırtının yere gelmeyeceğine yorulur.

Rüyada Marangoz Atölyesi Görmek

Rüyayı gören kişinin patron olacağı anlamına gelir. Rüya sahibi kendi işini kuracak, bir holding ya da fabrika kuracak, yanında çok kişiye iş imkânı sağlayacak, ticaret dünyasında adı ve sözü geçen, itibar ve şöhret sahibi kimse haline gelmeyi başaracak demektir.

Rüyada Marangoz Olmak

Rüyayı gören kişinin mesleğinde ehil olacağına, rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine, makam edineceğine, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, saygınlığının artacağına ve aldığı zaferlerle dikkat çekeceğine rivayet edilir.

Rüyada Marangoz Aletleri Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatını ve geçimini kolay hale getirecek bazı fırsatlar elde edeceği ve onu çarelere götürecek bazı yollar bulacağı, bu sayede bol rızık ve kazanç elde edeceği, borçlarını rahatça ödeyeceği gibi kara geçip birikim bile yapacağı anlamına gelir.

Rüyada Marangozluk Yapmak

Rüyayı gören kişinin sağlam bir mevki elde edeceğine, kesilmeyecek rızık ve kazanç sahibi olacağına, iyi şartlarda yaşayacağına, şansının, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine tabir edilir.

Rüyada Marangozhane Görmek

Rüyayı gören kişinin azmi, çalışkanlığı, hırsı, inancı ve kararlılığı sayesinde sade bir personelken arkası güçlü, çevresi geniş, maddi imkânları sağlam bir iş sahibi konumuna geleceğine, yükseleceğine, ilerleyeceğine ve kalkınacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!