RuyaTabirleri.com

Rüyada Margarin Görmek

Rüyada margarin görmek, rüyayı gören kişinin deyim yerindeyse ayağını yorganına göre uzatmaya çalışan, tutumlu ve tasarruflu bir kişi olduğuna, gereksiz harcamalar yapmadığına, ama sağlığı ve boğazı söz konusu olduğunda da hiçbir harcamadan kaçınmadığına alamet eder. Rüya sahibinin kendisince gereksiz tüketim saydığı şeyleri azaltmaya çalışacağına fakat bunun aile bütçesine hiçbir katkı sağlayamayacağına ve başka bir yerden açık vereceğine tabir edilir.

Rüyada Margarin Yemek

Rüyayı gören kişinin kolay yoldan rızık ve kazanç elde edeceğine, rahat şekilde geçineceğine, dünya nimetlerinin pahalı ve lüks olanlarına kavuşacağına, yaşamın güzelliklerinden daha fazla istifade etmenin yollarını bulacağına, yokluktan, çileden ve zahmetten kurtulacağına ve elinin bolluk içinde olacağına rivayet edilir.

Rüyada Margarin Eritmek

Rüyayı gören kişi için uğursuzluk, musibet ve melanet olarak kabul edilir. Rüya sahibinin karşısına çıkacak bazı aksilikler ve engeller nedeniyle bütün planlarının, çalışmalarının ve hayatının alt üst olacağına, kişinin evden çıkamaz durumlara geleceğine ve sadece kendi canını düşünür hallere düşeceğine işaret eder.

Rüyada Margarin Yağ Yemek

Rüyada margarin yağ yemekle, margarin yemek aynı şeylerdir ve hemen hemen aynı şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin rahata ereceğine, işinde bol kazanç elde edeceğine, yatırımlarının ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına bu sayede borçlarından kolaylıkla kurtulacağına, kötü günleri geride bırakacağına, güzel günlere kavuşacağına ve yüzünün güler olacağına delalet eder.

Rüyada Margarin Almak

Rüyayı gören kişinin dünya nimetlerinin fazlasıyla nasipleneceğine, ağız tadına kavuşacağına, kolaylıklara ve ayrıcalıklara sahip olacağına, kendisine külfet olan maddi ve manevi her türlü ağırlıktan kurtulacağına, böylece eğlenceli ve rahat bir hayat geçirmeye başlayacağına delalet eder.

Rüyada Sana Yağ Görmek

Rüyayı gören kişinin yarınlarını düşünerek bazı kararlar alacağı bu kararların kendisine başarı, iyilik ve hayır getireceği anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!