RuyaTabirleri.com

Rüyada Marka Görmek

Rüyada marka görmek, iş yaşamında meydana gelecek güzel ve mutluluk verici gelişmeleri işaret eder. Büyük bir projede görev almak suretiyle bir anda sivrilmek, yapılan etkili bir konuşma ile iş ortamında herkesi kendine hayran bırakmak, yeni iş teklifleri almak demek olan rüya, kişinin çalışma hayatında yolunun açık olacağını, sıkıntının, derdin kendisine uğramayacağını, maddi açıdan ne isterse elde edip, alım gücünün yüksek olacağını da bildirir. Marka gören kimseler kendi işlerini açtıkları takdirde kısa sürede ülke çapında ün kazanan bir marka haline gelirler ve çok zengin bir hayata sahip olurlar. Bekar kimseler için kariyer konusunda başarılı, aileden zengin ve görgülü bir hanımla evlilik yapacaklarına alamettir. İş dünyasında önemli bir ismin kişiye vereceği bir öğüt sayesinde ilerleme kaydetmek, başka insanların fikirlerinden etkilenmek ve kendi fikirlerini daha doğru şekilde ortaya koymak, her ortamda kendini savunmak manasındadır.

Rüyada Marka Kıyafetler Satın Almak

Kaliteli bir hayata, iyi dostlara, güler yüzlü, anlayışını esirgemeyen, her zaman kişinin en büyük destekçisi olan biriyle evlenmeye alamettir. Rüya sahibinin arzu ettiği, kalbinden geçirdiği pek çok isteğinin gerçek olmasına, aşk konusunda murada ermeye yorumlanır. Kişinin anne ve babası hayattayken başarılarıyla onları gururlandıracağını, her fırsatta ailesine olan minnettarlığını kanıtlayacağını ve iyi bir evlat olarak anılacağını da bildirir.

Rüyada İsmini Marka Yapmak

Büyük bir başarının anahtarını ele geçirmek anlamına gelir. Rüya sahibi altın niteliğinde bir fırsatı en iyi şekilde değerlendirecek ve bundan sonraki yaşamını bambaşka bir yöne taşıyacak demektir. Hayat boyu güzel gelişmelerin yaşanacağını, ölümsüz eserler bırakılacağını bildiren rüya, sanatla uğraşmanın veya kitap yazarak geniş kitlelere ulaşmanın da işaretini verir.

Rüyada Marka Görmenin Psikolojik Yorumu

Kalıcı işler yapmak istemenin, ünlü olma arzusunun bir işaretidir. Rüya sahibi hayatını daha farklı yaşamak isterken, bir yandan da ruhunda gizli kalan ve bir türlü ortaya çıkaramadığı düşüncelerini ifade edebilmek için fırsat kollamaktadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!