RuyaTabirleri.com

Rüyada Markete Gitmek

Rüyada markete gitmek, belli bir program dahilinde hareket edilerek başarıya erişileceğini bildirir ancak bu süreç içinde kişinin zihnini bulanıklaştıracak bazı konuşmalar ve olayların gelişeceğini, buna önlem olarak kişinin prensiplerinden asla ödün vermemesi gerektiğini de öğütler. Pek çok uğraş içinde olan rüya sahibinin, aile içinden birinin evlilik hazırlıklarına yardım etmek için kolları sıvayacağını ve maddi olarak yardımlarda bulunacağını bildirir. Rızkın arttığına da işaret eden rüya, maddi anlamda herhangi bir zorluk yaşanmadan tamamen huzur içinde geçirilecek bir hayata sahip olunduğuna da yorumlanır. Markete gittiğini gören kişi çok hareketli günler geçirir ve yüzünden neşe eksik olmaz. İyi haberlerin alındığı bu dönemde aynı zamanda ruhsal ve maddi anlamda rahat olunacağını, hediye geleceğini, beklenmedik güzel sürprizlerle karşılaşarak mutlu olunacağını da tabir eder.

Rüyada Markete Gitmek ve Alışveriş Yapmak

Marketten neler alındığı hatırlanıyorsa o sembollere göre yorumlanmalıdır. Kişi alışveriş yaptığını görüyor ama neler aldığını hatırlamıyorsa bu durumda, telaş dolu günler geçireceği anlamına gelir. Bu telaş düğün veya nişan hazırlığı olabileceği gibi, oğlu olanların sünnet düğünü için hazırlıklar yapacaklarını da müjdeler. Kişiyi tatlı bir telaşa düşürecek iyi gelişmelerin işareti olan rüya bir yandan da kişinin uzunca bir süre yoğun iş yaşantısı yüzünden çok fazla zaman bulamayacağını ve kendisine vakit ayıramayacağını, bu durumdan da şikayet etmeyeceğini delalet eder.

Rüyada Markete Gitmek Bir Şey Almadan Dönmek

Hiperaktif bir hayata sahip olan rüya sahibinin sürekli karar değişikliği yaşamasından dolayı planlarının hiçbirini yerine getiremeyeceğini, bu dönem içinde aklını karıştıracak konuşmalar yapacağını ve başkalarının etkisi altında kalacağını bildirir.

Rüyada Markete Gitmenin Psikolojik Yorumu

Renkli bir kişiliği simgeler ve genellikle kişinin pozitif bilimle uğraştığına, gün içinde kendi kişisel gelişimi adına sürekli araştırma yaptığına ve meraklı biri olduğuna yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!