RuyaTabirleri.com

Rüyada Martı Görmek

Rüyada martı görmek, her derde deva olacak haber ya da kişi olarak tabir edilirken diğer yandan da rüya sahibi için iyilikle, hayırlı ve güzel olanla karşılaşmasına delalet eder. Kısmet anlamına gelir. Rüya sahibi için bol kısmetli olduğu yorumu yapılır. Rüyada martı görmek, hayatın da işlerin de tam da olması gerektiği gibi yani rüya sahibine fayda getirecek ve mutluluk verecek şekilde gideceği anlamına gelir. Sağlık, şifa, huzur ve para ile değerlendirilir.

Rüyada Martı Öldürmek

Rüya sahibinin yaşam şartlarının en üst seviyede olmasına yani hayat standartlarının çok yüksek olmasına tabir edilir. Bu bolluk ve rahatlık rüya sahibine gökten zembille gönderilmemiş, rüya sahibinin tırnakları ile kazıyarak elde edilmiştir.

Rüyada Martı Saldırısı

Rüya sahibinin güvenliğini tehdit eden kişilerin varlığına işaret eder. Rüyada kendisine martı saldırdığını gören kişinin çevresinde kötü niyetli kişiler dolaşıp duruyor ve açık bekliyorlar demektir.

Rüyada Martı Yakalamak

Rüyada martı yakalamak şans anlamına gelir. Rüya sahibinin her türlü problemine bir çözüm bulmasına ve başına dert olan işlerden kendini kurtarmasına işaret eder. Bu sayede kişi, işine daha iyi kanalize olacak ailesiyle de daha fazla ilgilenme imkânı bulacaktır.

Rüyada Martı Yumurtası Görmek

Büyük ve yüklü bir kısmet anlamına gelir. Rüya sahibinin nasıl harcayacağını ve bitireceğini şaşıracağı kadar büyük paralar kazanması şeklinde tabir edilir. Kişi, eline geçen bu şansı ne yaparsa doğru kullanır ve üzerine ekler diye düşünüp duracaktır.

Rüyada Martı Yavrusu Görmek

Rüyada martı yavrusu görmek, afiyette olmaya ve rüya sahibinin her türlü zevki tatmasına her tür güzelliği yaşamasına işaret eder. Bu kişi Allah’ın yarattığı tüm faydalı şeylerden istifade edecek ve ölürken gözü açık gitmeyecektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Martı Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. n (01 Ocak 2014 saat: 11:27)

    rüyamda eski ve büyük bi yapıdayım.. bi seminer gibi bişey için oradayım.. sonra ordan çıkmak için merdiven kısmına doğru ilerliyorum.. ama binanın merdiven kısımlarında martılar uçuyor.. korkuyorum .. kaçıyorum.. tekrar cesaret edip çıkıyorum hala uçuşuyorlar deli gibi.. onların gitmesini beklerken, binanın içinde bir mağazayla karşılaşıyorum. ordan hediyelik eşyalar bakıyorum.. bi yandan da aklım martılarda.. sonra bi tane adam farkediyorum nereye gitsem benimle gelen. ilk önce o da martılardan kaçıyor diye düşünüyordum.. sonra ben o mağazadan bişeyler bakarken bi kenara oturmuş uyuyor numarası yaparak göz ucuyla beni izlediğini farkediyorum..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,