RuyaTabirleri.com

Rüyada Marul Görmek

Rüyada marul görmek güzellik, zenginlik, sağlık, rahatlık, esenlik anlamına gelir. Rüyada marul görmek zevk sahibi, dış görünüşüne değer veren, ağzının tadını bilen, lüks yaşamayı seven, makam ve rütbe sahibi kişiye delalet eder. Aynı zamanda temiz ve büyük kısmettir.

Rüya sahibinin malından ve parasından faydalanmak isteyen çıkarcı ve faydacı kimseler olduğuna delalettir. Bu kişilerin rüya sahibinin varlığında gözü vardır ve bu kişiler yeme dostlarıdır yani domuzdan tek kıl koparmayı bile kar gören kişilerdir. Bu kişilerin gözünü para bürümüş olup, para için yapamayacakları şeyin olmadığı yorumu da yapılır. Rüyada marul kestiğini gören kişi güzel ve hayırlı haberler alacak demektir.

Rüyada Marul Ekmek

Rüyada marul ektiğini gören kişi müjdeli ve mutluluk verici haberler ve olaylarla karşılaşacak diye tabir edilir. Rüya sahibi herkesin imreneceği bir aile yaşantısına da sahip olacak yorumu yapılır.

Rüyada Marul Salatası Görmek

Rüyada marul salatası gören kişinin şansı da önü de açık demektir. Onu başarıya ve zafere taşıyacak olan yolda önünde hiç engel yoktur, bu sayede geleceği parlaktır.

Rüyada Marul Topladığını Görmek

Rüyada marul toplamak kişinin iş hayatı ile tabir edilir. Marul toplamak iş hayatındaki plan ve projelerin başarıyla gerçekleşeceğine ve kişinin bu işten rızıklanacağına delalet eder.

Rüyada Marul Tarlası Görmek

Rüyada marul tarlası rüya sahibinin hayatında yaşanacak güzelliklere delalet eder. Rüya sahibi bolluk, bereket ve zenginlik içinde bir hayat sürecek, hiçbir zaman işsiz kalmayacak ve sıkıntıya düşmeyecek demektir.

Rüyada Marul Satın Almak

Rüyada marul satın almak kişinin hayattaki hedeflerini gerçekleştirmek için yaptığı birikime ve yatırıma delalet eder. Aynı zamanda da kişinin kazancının helal olduğuna, boğazından tek haram lokma geçmediğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: