RuyaTabirleri.com

Rüyada Masa Örtüsü Görmek

Rüyada masa örtüsü görmek, hayırlı ve güzel olan şeylere kavuşmaya, bereketli ve verimli olacak işlere girmeye, temkinli ve doğru adımlar atarak kazançlı çıkmaya delalet eder. Rüya sahibinin şansının ve kısmetinin, insanları imrendirecek ve kıskandıracak kadar açık olacağına, gelecekte hem çok zengin hem de nüfuslu biri haline geleceğine işaret eder. Rüyada masa örtüsü görmek, iyiliğe, doğruya, helal olana ve hak yoluna tabir edilir.

Rüyada Masa Örtüsü Satın Almak

Rüyasında masa örtüsü satın aldığını gören kişi çok karlı bir işe girecek ve bu işten elde ettiği kazançla kötü ve çökmüş durumda olan bütçesini onarıp, maddi zararını kolaylıkla telafi edecek demektir. Beklenmedik, müjdeli haberlere ve gelişmelere delalet eder.

Rüyada Masa Örtüsü Sermek

Rüyada masa örtüsü sermek, rüya sahibinin dualarının kabul olacağı ve işlerinin açılarak lokmasının artacağı anlamına gelir. Helal olan kazanca işaret eder. Rüyayı gören kişinin hane içinde yediği her lokmanın boğazlarından huzur ve mutluluk içindegeçeceğine yorulur.

Rüyada Masa Örtüsü Yıkamak

Rüyada masa örtüsü yıkamak, yeni bir işe atılmaya ya da işini büyütmeye işaret eder. Rüya sahibinin banka hesabında biriktirdiği parayı ticarete yatıracağı ve büyük hedeflerle çıktığı bu yolda umduğunu bulacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Dantel Masa Örtüsü Görmek

Rüyada dantel masa örtüsü görmek, hayırlara yorulmaz. Evin rızkının kesileceğine işaret eder. Rüya sahibinin işini kaybedeceği, gelirinin kesileceği ve bu nedenle hanesinde yokluğun, sıkıntının ve zorluğun yaşanacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Masa Örtüsü Örmek

Rüyada masa örtüsü örmek, rüya sahibinin onurundan, namusundan ve inancından yana zayıflığa düşmeden, ekmeğini ve adını lekelemeden kazanç elde ettiğine ve çocuklarına temiz rızık getirmenin huzurunu yaşadığına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!