RuyaTabirleri.com

Rüyada Masa Tenisi Görmek

Rüyada masa tenisi görmek, farklı anlamlara gelir ki özellikle yoğun ve karmaşık bir dönemin içinden geçileceğine haber verir. İş konusunda sık sık seyahat etmek zorunda kalmaya işaret ederken, planların sürekli olarak değişeceğini, kişinin bu duruma ayak uydurmakta zorluk çekeceğini ifade eder. Kendi işini yürüten kimseler için rakiplerinin her adımlarını takip edeceklerini ve onlardan önce hamle yapmak için zamanla yarışacaklarını, bu sürecin sonunda galip geleceklerini tabir eder. Dikkatli ve sabırlı olmak gerektiğinin altını çizen rüya, dayanıklılığın ve azmin ölçüleceği durumlar yaşanacağını, kişinin bu sınavları başarıyla vermesi halinde bir ödül alacağını yahut mevki elde edeceğini müjdeler. Masa tenisi oynayan kişileri seyretmek ise iş kurma düşüncesi içinde olmak, bu konuyla alakalı araştırmalar yapmak demektir.

Rüyada Masa Tenisi Oynamak

Zeka ve akılla hareket ederek iş konusundaki her hamlenin neticesinin başarı olacağını müjdeler. Güzel bir rüyadır ve erken yaşta çok yol almak, işini gücünü oturtmak, iyi gelir elde edilecek şartlar oluşturmak anlamına gelir. İş kuranlar için çok kısa sürede büyüyeceklerine ancak rakiplerinin de en az kendileri kadar güçlü olacaklarına yorumlanır. Yoğun bir hayat temposuna dikkat çeken rüya, hem iş hayatını, hem sosyal, hem de özel hayatını aynı anda yürüten kişilerin zaman zaman bu tempo dolayısıyla yorgunluk yaşayacaklarını bildirir.

Rüyada Masa Tenisi İzlemek

Araştırmacı, yenilikçi ve kendini geliştirmeyi seven rüya sahibinin bu süreçte aklına koyduklarını, hedeflerini yerine getirebilmek için her türlü şartı analiz edeceğini, başkalarının deneyimlerinden, hayat görüşlerinden ve iş konusundaki önerilerinden de faydalanacağını delalet eder.

Rüyada Masa Tenisi Görmenin Psikolojik Yorumu

Arada kalmak veya kimseyi kırmamak için gerçek düşüncelerini değil de, onların duymak istediklerini ifade etmek, bu nedenle de rahatsızlık duymak demektir. Kişinin özel hayatında iki kişi arasında kaldığı veya bir seçim yapmak zorunda olduğu dönemlerde gördüğü rüyalardan biridir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!