RuyaTabirleri.com

Rüyada Masada Oturmak

Rüyada masada oturmak, mevki sahibi olmaya işaret eden müjdeli bir rüyadır ve kişinin önemli bir konumda pek çok kimseye hükmedecek bir pozisyona geleceğine, yönetici veya patron koltuğuna oturacağına alamettir. Devlet dairelerinde yeni bir işe başlayan kişilere de alamet olan rüya maddi kazancı yüksek, gelirin artması ile de hayat standardını çok daha yukarılara taşıyacak bir işin haberini verir. Sınav sonucu bekleyenler için müjdeli haberlere, iş başvurusunda bulunanlar için de beklediklerinden daha iyi pozisyonlarda, kariyerlerine büyük destek olacak bir mesleki birimde görev alacaklarına alamettir. Masada oturmak birleştirmek anlamına da gelir ve aile içindeki küskünlük veya kırgınlık durumlarından dolayı yaşanan sıkıntıları çözmek, aileyi yeniden bir araya toplamak, eski neşeli günlere kavuşmak şeklinde tabir edilir.

Rüyada Masada Otururken Bir Anda Kalkmak

Çok ani bir karar verileceğinin işaretidir. Bir anda masadan kalkan kişiler iş değişikliği yaparlar ya da iş için çok hızlı bir şekilde seyahate çıkarlar. Genellikle beklenmedik olaylara işaret eden rüya kişinin sabrının zorlanacağı bir manevi sınavdan geçeceğini de işaret eder. Sürekli üstüne gelinen rüya sahibinin kişilere karşı anlayışlı ve hoş görülü tavrını korumakta zorlanacağını ancak kendisini kötü duruma düşürecek hareketlerden kaçınmak suretiyle bu hoş olmayan durumdan temiz bir şekilde sıyrılacağını da işaret eder.

Rüyada Masada Oturan Kişiler Görmek

Aile meclisinin toplanması ve miras ile ilgili kararlar alınması, iş yerinde önemli bir toplantı sonrası kişinin mesleki hayatının başka bir yöne doğru gitmesi gibi anlamlara gelen rüya, son derece önemli ve işinin ehli kimseler ile tanışıp arkadaşlık kuracak olmanın da haberini verir.

Rüyada Masada Oturmanın Psikolojik Yorumu

Masada oturmak iş konusunda veya sosyolojik olarak kişinin kendisini görmek istediği bir konuma duyulan özlemi işaret ettiği gibi, itibar görmek, saygınlık kazanmak isteğinin de sembolüdür. Dışa dönük bir psikolojiye sahip olan rüya sahibinin ilişkilerinin genellikle menfaate dayalı olduğunu da temsil eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Masada Oturmak İle İlgili Rüyalar;

  1. Sılanur (03 Şubat 2016 saat: 02:43)

    Ruyamda 3 erkek ve 3 kız biri ben ikisi kankam erkdklerse benim doslarım bakışp aynı masada gülüyorduk ve 3 kızlarla çole kactık ve duşmanımın annesi beni çağırdı birden her yer dere yeşlik oldu ben dala etrafta koştum köpek bana saldırdı üç kız ve erkek arkadaşlarım ama erkeğin biri yoktu köpek beni yiyordu ki peni kurtardı ve sıkıca sarldı;-)

  2. Merve (17 Kasım 2015 saat: 10:18)

    Rüyamda bir arkadaşımla otururken kahve içilen bi mekan da ve kahve icmisiz daha sonra o arkadaşım gidiyor ve eski erkek arkadaşım geliyor . Önce görüp ben burdayim diyorum sonra dalginligima gelip görmüyorum bana kızıyor .. sonra oturuyoruz arkadaşları geliyor ve bizi hala sevgili sanıyorlar ama biz uzun zamandır ayriyiz . Sonra başka masaya geçiyoruz konuşmaya başlıyoruz ben ona hayatında biri var ve ben bu yüzden seni aramiyorum dediğimde öyle biri yok diyor uzun zamndir yok ve masaya biz istemediğimiz halde puding geliyor

  3. Bahar (23 Eylül 2015 saat: 09:48)

    Eski erkek arkadaşımla birlikte balkonda bir masada oturuyorduk. Tartıştık ancak niye olduğu belli değildi. Sonra ben masadan kalktım ve odama girdim. Üzerimi değiştirmeye başladım. Birkaç üst denerken annemin eski erkek arkadaşımla konuştuğunu ama aynı zamanda yere eğilerek ayakkabısını giymeye çalıştığını gördüm.Üzerimi değiştirince odadan çıktım ve annem bana aşağıda seni bekliyor git konuş dedi. Aşağı indim, geceydi ve öylece yol ortasında durmuş gözlerini kocaman açmış şok geçiriyordu. Sonra kalabalıkta arabayla kaza yapmış arkadaşını gördüm. Ona bakıyormuş. Sonra aynı rüya içinde ortam ve kişi değişti. İri yapılı bir erkek duvara vuruyordu sonra da Kum tormasına vurmaya başlsdı. Duvarlar tuğla gibiydi.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,