RuyaTabirleri.com

Rüyada Masaj Görmek

Rüyada masaj görmek, rüyayı gören kişinin, işlerinin yakın bir zaman içinde kötüleşmesi ile çok sıkıntılı ve zor günler yaşadığına bu sorunlardan kurtulduktan ve sıkıntılarını attıktan sonra da yaşadığı stresin ve sıkıntıların yakın zamanda sona ereceğine, kazancını yakın bir zaman içinde iki kat arttıracağına, sorunlarını çok rahat bir şekilde ve herhangi sorun yaşamadan bitireceğine ve işlerinin düzeleceğine tabir edilir.

Rüyada Masaj Yapmak

Rüyayı gören kişinin kendisini çok kötü durumlara düşürecek bazı olaylar yaşayacağına, bu olaylardan kısa süre içinde kurtulacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı ve rahata ereceği bir döneme gireceğine, kazancının günden güne düşeceğine, maddi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına ve kendisini çok kötü zamanlar içinde bulacağına rivayet eder.

Rüyada Masaj Yaptırmak

Rüya sahibinin, iş hayatı ve aile hayatı içinde çok zor zamanlar geçirdiği için kendisini çok kötü hissettiğine, bu sebeple sürekli rahatsızlandığına, imkânlarının artmasıyla sıkıntılarını sona erdireceğine ve insanları çok sevindirecek ve kendisine çok hayır dua ettirilecek bazı yardımlarda bulunacağına verilir.

Rüyada Masaj Aleti Görmek

Rüyayı gören kişinin, ortaya koyacağı çalışmalar ve gerçekleştireceği projeler konusunda çok daha rahat edeceği bir döneme gireceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, işlerinin yoluna gireceğine, günden güne daha artan başarılar kazanacağına ve herkes tarafından çok konuşulan biri olacağına delalet eder.

Rüyada Masaj Salonu Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatı içinde ortaya çıkan sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, işlerinin açılacağına, maddi ve manevi olarak çok rahatlayacağı bir döneme gireceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına ve sahip olacağı zenginlik sayesinde çok rahat bir hayat yaşayacağına tabir edilir. Aynı zamanda, hayırlı bir evlilik yapılacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!