RuyaTabirleri.com

Rüyada Maşallah Görmek

Rüyada maşallah görmek, üzerindeki nazardan, kem gözlü insanlardan, uğursuzluk ve beladan kurtulmak, işleri yoluna koymak, yeniden huzurlu günler yaşamak demektir. Allah’ın yardımına mazhar olmak ve her işinde hayırlı neticeler almak anlamına gelen rüya, kişiye rızk kapılarının sonuna kadar açılacağını da müjdeler. Sevinçle karşılanacak haberler sonrasında tüm üzüntülerin hafifleyeceğini, umutsuzluktan kurtulacak olan kişinin hayata dört elle sarılacağını da bildirir. Ömür uzunluğuna işaret eder ve herhangi bir hastalık, rahatsızlık yaşamadan uzun yıllar yaşanacağını, hayatı sekteye uğratacak her türlü aksilikten uzak kalınacağını, kötülüklerden ırak yaşanacağını ifade eder. Dert çekenlerin nihayet yüzlerinin güleceğini, sevdiklerinden uzakta olanların hasret gidereceklerini, her zaman sevdikleri insanlarla beraber olacaklarını tabir eder. Maşallah görmek evlatların iyiliğine, okuyup geleceklerini inşa etmelerine, kimseye el açmadan ve onurlarıyla yaşayacaklarına, sağlıklarının da yerinde olacağına müjdedir.

Rüyada Maşallah Yazısı Görmek

Evin duvarında asılı maşallah yazısı görmek, hanedeki nazarın gitmesi ve ev halkının tamamen rahatlaması anlamındadır. Aile içindeki kavgaların ve sıkıntıların kem gözlerden kaynaklandığını ve bu kötü etkilerden kurtulmanın haberini veren rüya, eşler arasındaki sorunların da giderileceğini, daha sakin, huzurlu, sağlıkla dolu bir ev hayatı sürdürüleceğini delalet eder.

Rüyada Arapça Maşallah Yazısı Görmek

Genel olarak maşallah yazısı görmekle benzerdir. Dini açıdan itikadı kuvvetli olan rüya sahibinin her sıkıntısında Allah’a el açıp dua ettiğini ve yalnızca ondan iyilik istediğini, kimseye zararı dokunmadığı gibi, kötü niyetli insanlardan da korunacağını tabir eder. Her işte sabırla elde edilecek zaferlerin ve çalışarak varılan kariyerin ifadesi olan rüya, kazancı mutluluk içinde yemenin, maddi zorluklar yaşamadan hayat sürmenin de alametidir.

Rüyada Maşallah Görmenin Psikolojik Yorumu

Özel hayatına yönelik bilgi vermekten kaçınmak ve insanların olumsuz enerjileriyle karşılaşmamak için kendini izole etmek, aşırı sosyalleşmekten korkmak demektir. Mesafeli ve tedirgin ilişkiler yaşandığını da bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!