RuyaTabirleri.com

Rüyada Matkap Görmek

Rüyada matkap görmek, çeşitli şekillerde yorumlanır ve genellikle kişiyi rahatsız edecek bazı gelişmelere haber verir. Matkap gören kişilerin etrafında her şeyi bildiğini iddia eden, rüya sahibinin yaptıklarını, sözlerini her fırsatta eleştiren sivri dilli kimselerin bulunduğunu işaret eder. Ağzından çıkanı kulağının duymadığı insanlara katlanmak zorunda kalan kişilerin yaşayacakları sıkıntıyı ve bu ortamlardan yahut kişilerden kurtulamadıkları sürece sıkıntılarının da bitmeyeceğini alamet eder. Evliliklerde eşin hiçbir konuda mutlu olamadığını, kişiyi cendereye soktuğunu, hem kıskançlıkla, hem de söylenerek moral bozukluğu yarattığını ve rüya sahibinin kalbinin daima kırıldığını ifade eder. Deyim yerindeyse kişinin başının etini yiyen, bir türlü kurtulmak mümkün olmayan insanlar yüzünden çekilen dertlerin, üzüntüleri içine atmanın ve psikolojik olarak kendisini iyi hissetmediği için işinde de başarısız olan kimselerin yaşayacakları problemleri delalet eder.

Rüyada Matkap Almak

Yanlış girişilen işlerin kişinin başını çok uzun süre ağrıtacağını bildiren rüya, sevilmeyen biriyle çalışmak zorunda kalınacağını, kişinin zor durumda kalmasından ötürü sıkıntılara biraz daha dayanmak zorunda olacağını işaret eder. Matkap alan kişinin evliliği yürümez ve eşiyle arasında ciddi kavgalar meydana gelir. Güvenilen yahut sevilen insanların yaratacağı hayal kırıklığına da yorumlanan rüya, ilişkilerde aşırı kıskançlık, baskıcı bir tutumla karşılaşmak manasını da taşır.

Rüyada Matkapla Duvar Delmek

Hayırlı rüyalardan sayılır ve kişinin işlerini yoluna koyabilmek için büyük çaba harcayacağı bu dönemde sorunların epey bir kısmını geride bırakarak rahatlayacağını bildirir. Zorluklarla doğru şekilde mücadele etmenin, alınan kararların, ilerlenen yolun eninde sonunda kişiye başarı sağlayacağının ifadesi olan rüya, yılmadan yola devam etmek gerektiğinin de altını çizer.

Rüyada Matkap Görmenin Psikolojik Yorumu

Düşüncelerin giderek kuruntulara dönüştüğü durumları bildiren rüya, panik atak hastalığının, insanlardan sürekli şüphelenerek yaşamanın, güvensizlik duygusunun ve yalnız kalmak istemenin işaretidir. Aynı zamanda kurtulmak istenen birinin varlığını da bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: