RuyaTabirleri.com

Rüyada Mavi Akrep Görmek

Rüyada mavi akrep görmek, erkek düşman demektir ve aynı zamanda kişinin çevresinde dönen dolapları, oyunları da işaret eder. Yaklaşan tehlikeyi önceden sezememek ve önlem alamamak anlamındadır ve kişiye yakın çevresinde dost gibi görünen ancak kişinin attığı her adımı takip eden gizli bir düşmanın var olduğuna dair uyarıda bulunur. İş dünyasında rekabet etmeye gücü yetmeyen kişilerin silinip gideceklerine ve düşmanlarının galip geleceklerine yorumlandığı gibi, iktidarın zayıflayacağı ve kişinin çalışanlarına hükmünün geçmeyeceği bir dönem yaşayacağına tabir edilir. Ev içinde de baş gösteren huzursuzluklara, aile üyeleriyle yaşanacak yoğun fikir çatışmalarına, rüya sahibinin otoritesini her alanda yavaş yavaş kaybederek üzüntü yaşayacağına delalettir. Eve giren çıkan kötü niyetli kimseler olduğuna dair işaret verir.

Rüyada Mavi Akrep Öldürmek

Düşmanlarına gereken dersi verecek olan rüya sahibinin nihayet eski neşesine kavuşacağına ve hayatında pürüz olan ya da sorun çıkaran kimseleri uzak tutarak yepyeni bir başlangıç yapacağına yorumlanır. İş yaşantısında kişi için büyük bir rakip olan kişiden kurtulmak, hedef halinde iken tersi pozisyona gelmek anlamını da taşır. Kişinin çalışma hayatında yeniden göz bebeği durumuna geleceğini, yaptığı çalışmalar neticesinde çok daha üst pozisyonlara ve makamlara erişebileceğini delalet eder.

Rüyada Mavi Akrep Yakalamak

Kişiyi çok kıskanan ve onu sürekli takip eden, hem dost gibi görünen hem de bir yandan kötü düşünceler içinde olan birinin varlığını bildirir. Rüya sahibi için gözlerini açması gerektiğini işaret eden rüya, kişinin sırlarını ve kişisel bilgilerini kimseyle doğrudan paylaşmaması gerektiği bir süreçte olduğuna delalettir.

Rüyada Mavi Akrep Görmenin Psikolojik Yorumu

Aile içinden bir erkeğe duyulan öfkenin ifadesidir. Geçmişte yaşanmış bir olaydan ötürü rüya sahibinin bu kişiyi hedef haline getirdiğini hatta saplantıya dönüştürdüğünü de belirtir. Genellikle zarar vermek amaçlı değil ama bu kimsenin hayatını izlemek amaçlı gösterilen büyük ilgiye de yorumlanabilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!