RuyaTabirleri.com

Rüyada Mavi Ayakkabı Görmek

Rüyada mavi ayakkabı görmek, iş hayatında ve aile hayatında çok sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine, çok büyük hayalleri olduğuna, bu hayalleri gerçekleştirmek için çok büyük çaba göstereceğine, bu sayede sorunlarından kurtulacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat geçireceğine tabir edilir.

Rüyada Mavi Ayakkabı Giymek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına ve insanlara çok büyük yarar sağlayacak hayırlı projelere hayat vereceğine delalet eder. Kazanılan paranın işyerine ve hanesine bolluk ve bereket getireceğine rivayet eder. Aynı zamanda, aile hayatında çok mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine alamet eder.

Rüyada Mavi Ayakkabı Hediye Almak

Rüya sahibinin, iş hayatında çok uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, başarılı bir insan olacağına ve başka insanlara da yardımcı olacağına işaret eder.

Rüyada Mavi Ayakkabı Kaybetmek

İş hayatında çok büyük başarılar kazanan rüya sahibinin, yakın bir zaman içerisinde çok zor bir duruma düşeceğine, bu yüzden aile hayatında çeşitli tartışmalar ve kavgalar yaşanacağına, sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine ve ilerleyen dönemlerde durumun düzeltilmesi için çok büyük bir çaba gösterileceğine rivayet eder.

Rüyada Mavi Topuklu Ayakkabı Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında bir kişiyi etkilemek için çeşitli şeyler yapacağına, yaptığı bu şeylerin başarılı olması sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine ve daha sonra bunların meyvelerini toplayacağına yorulur.

Rüyada Mavi Spor Ayakkabı Giymek

İş hayatında ve aile hayatında çok güzel şeyler ile karşılaşacağına ve huzurlu bir dönem geçirileceğine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!