RuyaTabirleri.com

Rüyada Mavi Çanta Görmek

Rüyada mavi çanta görmek, hem deniz aşırı bir yolculuğa çıkmak, hem de bekar kimseler için aşık olmak anlamına gelir. Genellikle kişinin uzun zamandır kurduğu bir hayalin yakın gelecekte gerçek olacağına, bu duruma rüya sahibinin atacağı bir adımın vesile olacağına yorulur. Mavi kadın çantası görmek eşinin anlayışlı olmasına ve maddi konuda evlilikte herhangi bir sorun yaşanmayacağına, mavi erkek çantası ise kişinin herkese karşı saygılı biri olduğunun, romantik yanı ile sevdiği kimseyi daima mutlu ettiğinin ifadesidir. Kişinin her türlü sorunu ortadan kaldıracak, tüm problemlerle en güçlü şekilde savaşacak cesarete sahip olacağını ve sakin karakteri, soğukkanlı yapısı ile önündeki engelleri tek tek kaldıracağını, beklediği zaferi elde edeceğini tabir eder.

Rüyada Mavi Bavul Görmek

Her türlü plan ve projede destek bulunacağını, bu sayede hayal edilen işe ve yaşam şartlarına kavuşulacağını bildirir. Kişinin iş değişikliği yapmasa dahi bulunduğu konumda ismini herkese duyuracak başarılara imza atacağını, atılgan kişiliği sayesinde çok daha iyi pozisyonlara geleceğini işaret eder. Hak edilen ve uğrunda çaba harcanan hayata kavuşmanın, her türlü isteğinin gerçekleşmesinin yaratacağı mutluluğun habercisidir.

Rüyada Mavi Çanta Bulmak

Çok büyük bir sıkıntının ortasında alınacak şahane bir haberle bir anda tüm keyfini yeniden kazanacak olan rüya sahibinin bundan sonra kendisini daha güçlü hissedeceğini, beklenmedik güzel gelişmeler sayesinde ruh halindeki karamsarlığı da üzerinden kolay şekilde atacağını bildirir. Hem özel hayatta, hem de iş hayatında her şeyin yolunda gideceğinin, uzun vadeli planların hepsinin gerçekleşeceğinin ifadesidir.

Rüyada Mavi Çanta Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin kafasını kurcalayan ve özellikle geleceğe yönelik duyduğu endişelerden, sorulardan nihayet kurtulacağına, düşüncelerinin, zihninin çok daha berrak hale geleceğine işarettir. Verilen kararların doğru olduğunu, rüya sahibinin kendisini tanıyan, bilinç sahibi bir birey olması nedeniyle tüm olayları nesnel şekilde, akılcı yöntemlerle incelediğini ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!