RuyaTabirleri.com

Rüyada Mavi Çiçek Görmek

Rüyada mavi çiçek görmek, güzel yorumlara vesiledir. Bir demet mavi kır çiçeği görmek, gönül zenginliğine, yalnız kimseler için kendilerine eş olacak, her dertlerine ortak olacak hayırlı bir eş sahibi olmaya delalettir. Mavi gül demeti gören kimseler, zengin bir hayat kurar ve pek çok hayallerine kavuşurlar. Mavi lale görmek, hayal kırıklığına uğramak veya kişinin kalbini yaralayacak bir aşka tutulması, karşılıksız sevgisiyle yıllarını heba etmesi manasına gelir. Mavi çiçek genel anlamda olumlu yorumlanır ve düşlenilen gibi bir yaşam elde etmenin ifadesidir. Kurumuş mavi çiçek görmek, kişinin geçmişten kalan bir gönül yarası olduğuna, beklediği haberlerin, kişilerin veya gelişmelerin bir türlü istediği gibi sonuçlanmayacağına, pek çok ümitle açılan bir işin sonuna gelindiğine alamettir.

Rüyada Kurutulmuş Mavi Çiçekler Görmek

Türü ne olursa olsun kurutulmuş mavi çiçek kişinin maneviyatına zarar verecek, gönül kırgınlığına veya küskünlüğe neden olacak olaylar yaşaması manasına gelir. Unutulamayan bir aşkın gölgesinde yaşandığına ve kişinin karşısına çıkan herkesi geçmişte kalan o kişiyle kıyaslayarak hata yaptığını da tabir eder. Tek bir kurutulmuş mavi çiçek ölene dek unutulamayacak bir kederin işaretidir.

Rüyada Mavi Kır Çiçekleri Toplamak

Mutluluk habercisi olan rüya son derece hayırlıdır ve kişinin muradına kavuşması anlamına gelir. Ruhsal olarak tazelenmek, yeni başlangıçlar yapmak için güç toplamak, dertlere fazla takılmadan, hayatın güzel yanlarını görerek yaşamak manasına da gelir. Kişi mavi kır çiçekleri toplayıp karşı cinsten birine verdiğini görüyorsa gerçek hayatında da büyük bir aşka tutulur. Güzel evliliklerin, romantik zamanların işareti olan rüya, keyifli, huzurlu bir hayat arzusunda olan rüya sahibinin istediğinden çok daha fazlasına sahip olacağını bildirir.

Rüyada Mavi Çiçek Almak

Çok sayıda mavi çiçek almak gelecek haberlerin çok güzel olacağına ve kişinin ilerleyen günlerde birbirinden güzel sevinçler yaşayacağına tabir edilir. Tek bir mavi çiçek alan kişi ufak mutlulukların peşinde koşar ve hayattan daha fazlasını beklemediği için hayal kırıklıkları da az olur. Her işi sevgiyle yapmak ve insanlara karşı hoşgörü göstermek anlamına da gelen rüya, ufak da olsa maaş zammı alınacağını delalet eder.

Rüyada Mavi Çiçek Almanın Psikolojik Yorumu

Kişinin uğura inandığını ve günlük hayatında ritüelleri olduğunu, bazı konularda batıl inançları olduğunu ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!