RuyaTabirleri.com

Rüyada Mavi Deniz Görmek

Rüyada mavi deniz görmek, her anlamda ferahlığa, mutlu ve huzurlu bir hayata, sıkıntıların bitmesine, borçlu olanlar için borçlarını ödemeye, iş hayatında başarılara, aile yaşamında mutluluğa ve her yönden rahatlamaya işarettir. Mavi ve engin deniz kişinin makamının ve derecesinin yükselmesine toplum içinde kabul gören birisi olmasına yorulabilmektedir.

Rüyada Denizin Üzerinde Oturduğunuz Görmek

Rüyasında denizin üzerinde bağdaş kurup oturan kimse, dini anlamda yükselerek olgun bir Müslüman olur. Bu rüya kamil insana, ahlakın güzelliğine, iyi huya; aynı zamanda muradına ermeye, sıkıntılardan kurtulup tüm istek ve arzuların gerçekleşmesine, her anlamda huzura ermeye, aile yaşantısında mutluluğa işarettir.

Rüyada Denizin Dalgalandığını Görmek

Rüyasında denizin kabarıp, büyük dalgalar oluşturduğunu gören kişi, doğru yoldan ayrılır ve birtakım büyük yanlışlar yapar. Böyle bir rüyayı gören kişi için bekleyen sıkıntı verici bazı hadiseler vardır. Bazen de bu rüya kişiye kendisine çeki düzen vermesi ve hayatını gözden geçirmesi için bir uyarıcı niteliğindedir.

Rüyada Denizin Sesini Duymak

Rüyasında denizi görmeden onun sesini duyan kişi, murat ettiği şeylerin bir kısmına kavuşur. Denizin kenarında denizi izleyerek sesini dinlemek ise her türlü istek ve arzuya nail olmak, bütün dileklerinin kabul olması ve kısa zamanda sevindirici haberler almak anlamındadır.

 Rüyada Denizin Yarıldığını Görmek

Rüyasında denizin yarıldığını görmek, Musa (AS)’ın kıssasına istinaden yoldan çıkmış bir kavimdir. Bu rüya toplumda bozulmalara meydana gelmesine, insanların yoldan çıkmasına, fitne ve günahın her yeri kaplamasına, bunun sonucunda da yaşanacak sıkıntılara ve acılara bir işarettir.

Rüyada Denizde Yüzdüğünü Görmek

Rüyasında denizde yüzen kişi, ferahlayacağı ve maddi manevi kederlerinden kurtulacağı bir yolculuğa çıkar veya güzel olayların içerisinde olur. Bazen de bu rüya zenginlikle, mal ve mülkteki artışla yorulabilmektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Deniz ile ilgili ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Deniz Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Mavi Deniz Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. ahmet (25 Kasım 2016 saat: 21:02)

  ruyamda mavi bir deniz gordum denizin kenarinda bir seyin uzerinde sevgilimle uzaniyorduk birden uzerimize dalga geldi az bir dalga ondan sonra bir baktim denizin icinde cit var ortasindaydik citten atladik iki yol vardi birinden gecersen orasi catliycak ve icine dusucektik oteki yoldan giderseknormal bir yoldu biz normal olan yoldan gectikon ondan sonra bir buyuk asansore bindik yukari ciktik buyuk bir market vardi orda uyandim

 2. Senay kacar (24 Kasım 2015 saat: 10:04)

  Ruyamda isyerindeyiz.isyerim falezlerin uzerinde. Calisiyoruz yenilikler yapilmis bakiyoruz ama deniz piril piril.sonra ben merdivenlerden yukariya cikiyorum is yerine bakiyorum. Deniz o kadar guzelki bu arada catisi yesil cim hali ile ortulmus ama denizle tamamlanmis.catinin uzerinde bitiyo. Allahim ne kadar guzel görünüyor diyorum bakmaktan kendimi alamiyorum.sonra tekrar asagiya iniyorum calismaya devam ediyorum. Bu arada sevgilimde orda eski karisida varmis onlari opusurken goruyorum cok sinirlenip kusuyorum. Hayirlisi olsun insallah

 3. Fatos (22 Haziran 2015 saat: 11:06)

  Rüyada sıkıştım çişimi yapacak yer arıyorum bir kapı acik caddede Oceriye giriyorum arka penceresinden disari cikiyorum orasi mas mavi deniz orda bir kenara cisimi yapiyorum geri ciktim kadin bana ille otur diyor gidecegimdiyorum evde misafirim var eve geliyorum misafir var veruyada yeni evlendigim adamda var ve bir cok yatamaz kiz cocuguyla tartisiyorum zitlasiyorum

 4. neslihan (11 Mayıs 2015 saat: 22:53)

  Ruyamda masmavi bir denizin ortasindaydim ev yada buyuk bir yat tam olarak hatirlayamiyrum icinde oluyorum etrafa bakiyorumm hertaraf masmavii tertemiz berrakk deniz yanimdada hic tanimadigim bir erkek oluyo ben şaşkınlıkla etrafa bakarkenn bana artik boyle yasiycaksinn seni boyle yasatcam diyo artik hep hayatin böyle olcak dyo bana etrafimizdada hep takim elbiseli korumalar oluyo sonra bir araba geliyo icine biniyoruzz cok hizli gidiyo arabayla seni boyle goturcem dyo yine boyle yasiycaz.cok merak ediyorum yorumunu tesekkur ederim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,