RuyaTabirleri.com

Rüyada Mavi Duvar Görmek

Rüyada mavi duvar görmek, hayaller kurmaya, geleceğe yönelik planlar yapmaya ve özellikle iş konusunda farklı atılımlar içinde olmaya yöneliktir. Kişinin yaşadığı hayattan duyduğu memnuniyetsizlikler nedeniyle yapacağı değişimlerin tam anlamı ile bir dönüm noktası olacağını, mevcut sıkıntı ve rahtsızlıkların bu karar sonrasında tamamen ortadan kalkacağını bildirir. Bu dönemde yapılan seçimler ne olursa olsun sonu çok aydınlıktır ve hayırlı kapılara açılır. Tutulan dileklerin, girilen işlerin ve hayallerin gerçek olacağına yorumlandığı gibi, özellikle bekar kimselerin nihayet gönüllerini çalacak, kendilerine her ortamda destek olacak bir kişiyle karşılaşarak iyi bir ilişkiye adım atacaklarını, yapacakları evliliğin ise bir ömür süreceğini delalet eder. İş arkadaşları, aile ve dostluklar konusunda güçlü iletişimlerin kurulacağını, kişisel problem veya çatışmaların sona ereceğini müjdeler.

Rüyada Evinin Duvarını Maviye Boyamak

Aile ve akraba çevresindeki huzura dikkat çeken rüya, tüm ailevi ilişkilerin sulh içinde yürüyeceğini, kavgaların, husumet ve çatışmaların geride bırakılacağını, ilerleyen günlerde daha sık bir araya gelecek olan aile üyelerinin her konuda birbirine arka çıkıp destek olacağını delalet eder. Yoğun çalışma hayatı olanların ailelerine daha çok vakit ayırmak için bir müddet izin alacaklarına veya ailece tatile çıkacaklarına da yorumlanır.

Rüyada Mavi Duvar Boyası Görmek

Bugüne kadar sabırla bekleyen kişilerin artık hayallerinde nihayete ereceklerini, adım atmak için doğru zamanda olduklarını, yuva kuracaklarını tabir eder. Her açıdan olumlu gelişmelerin söz konusu olduğu dönemde hastalıklardan kurtulmak suretiyle bedensel olarak da iyi hissedileceğini bildirir. Mavi duvar boyası almak ise ev veya iş değişikliği yapılacağına, daha huzurlu yaşanacağına yorulur.

Rüyada Mavi Duvar Görmenin Psikolojik Yorumu

Mavi duvar kişilerin ev içindeki huzurunun bir simgesidir. Aile ve akraba çevresine dair bilgiler verir. Genellikle güven duygusunun en üst seviyede olduğu ve aile üyelerinin birbirlerine destek olduğu durumları ifade eder. Hayalleri peşinden giden bir kişi olunduğunu da gösterir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!