RuyaTabirleri.com

Rüyada Mavi Elbise Giymek

Rüyada mavi elbise giymek, yeni bir ilişkiyi simgelemektedir. Belirli bir zaman sonra başlayacak olan bu ilişki, mutlu günleri de beraberinde getirecek türdendir. Eğer devam eden bir ilişkiniz varsa, bunun evlilikle sonuçlanacağına delalettir. Bunun dışında rüyanın diğer anlamlarına bakıldığında, başarı kazanılmasının işaret edildiği görülür. Bu başarının işle ilgili olduğu ve makam yükselmesi şeklinde kendisini göstereceği söylenebilir. Rüya hakkında diğer bir yorum ise affetmektir. Sizin bir kişiyi affetmeniz de aynı şekilde birisinin sizi affetmesi de yaşanabilecek olan olaylardandır.

Rüyada Mavi Ayakkabı Giymek

Buradan anlaşılması gereken, kısa zamandır. Kısa zaman sonra başarı kazanacak ve bulunmak istediğiniz yere gelmiş olacaksınız. Rüyanın bir başka anlamında ise girilecek olan yeni bir çevre işaret edilmektedir. Bu çevrenin size oldukça büyük katkısı olacak ve çoğu konuda destek sağlayacaksınız.

Rüyada Mavi Gömlek Giymek

Ticaretle ilgili konularda yaşanacak olan gelişmeler akla gelmelidir. Bu gelişmeler, bir ortaklık ya da yüksek kazanç olarak kendisini gösterecektir. Ticari alandaki başarı sonrasında girilecek olan bereketli dönem, kısa süreli olmayacaktır.

Rüyada Mavi Deniz Görmek

Gelecekle ilgili planlamalarınızın gerçek olacağına yorulmaktadır. Yapmış olduğunuz planlamaların, belirli bir zaman sonra olumlu şekilde sonuçlanacak olması, özgüven artışına da neden olacaktır. Takdir görmeniz ve hayatınızdaki değişim de rüya ile simgelenen diğer konulardır.

Rüyada Mavi Gözlü Bebek Görmek

Maddi anlamda gelir, başarı, hayırlı bir kısmet ve haber şeklinde kendisini gösteren bu rüya, oldukça güzel rüyalar arasında yer almaktadır. Yakın bir zamanda yaşayacak olduğunuz çok sayıda olumlu gelişme, mutlu olmanıza ve müjdeli haberlere neden olacaktır. Hayata karşı çok daha büyük umutlar beslemeye başlamanız da bu rüyanın işaret ettiği diğer sonuçlardandır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Mavi Elbise Giymek İle İlgili Rüyalar;

  1. eylem (10 Ocak 2015 saat: 09:54)

    ruyamdamavi bir tuvalet giyiyorum bildigim tanıdığım bir kişiyle nişanım oluyor fakat nişanın yarısında babamla gidiyor bir evde bidonlara su doldurup tekrar nişana geliyorum bu sefer nişanın oldugu yer bir tanıdığın iş yeri oluyor vede iş yerinin yanıda evleri oluyor iç içe evin içinden çıkıyoruz bir yerden gelmiş oluyoruz ama nerden geldiğimizi görmüyorum nişandada pek kimse olmuyor olsun diyorum nişanlandığım kişiye biz bile bize yeteriz diyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,