RuyaTabirleri.com

Rüyada Mavi Elbise Görmek

Rüyada mavi elbise görmek, becerikli ve akıllı bir insan olan rüya sahibinin, çok iyi bir araştırma yaparak kendisine uygun bir işe girişeceğine, girdiği işte ortaya koyduğu çalışmaların beğenilmesi ile çok daha iyi yerlere geleceğine ve çok kazanç elde edeceğine alamet eder. Aynı zamanda, uzun zaman önce çeşitli sebepler ile bozulmuş olan sağlığının en kısa zamanda Allah’ın izni ile tekrar düzeleceğine, çok daha rahat bir hayata kavuşacağına ve kendinden emin bir kişi olarak yaşamına devam edeceğine rivayet eder.

Rüyada Mavi Elbise Dikmek

Büyük başarılara imza attığı iş hayatında çok iyi yerlere gelen rüya sahibinin, başına gelecek onca soruna, atlatacağı onca badireye ve yaşayacağı onca sıkıntılı duruma rağmen çok güçlü davranarak, bulunduğu ve uzun zamandan beri başarı ile yaptığı işi bırakmayacağına ve bu işte daha uzun bir süre başarılı olacağına tabir eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, yıllardan beri çok istediği ve hayalini kurduğu bir şeye çok büyük fedakârlıklarda bulunmasına rağmen çok kısa bir zaman içinde ulaşacağına yorumlanır.

Rüyada Mavi Elbise Giymek

Rüyayı gören kişinin, içinde bulunduğu ruhsal durumu ortaya koymasına rağmen genelde aşk konusuna bağlı olarak yorumlanır. Rüya sahibinin, gönül ilişkilerinde çok büyük bir başarı elde ettiğine, ilişki kurduğu kişiyi hiçbir zaman aldatmadığına ve bu kişiyi her zaman çok severek yücelttiğine tabir eder.

Rüyada Mavi Elbise Satın Almak

İş hayatında girişilen işlerde çok düşük kazanç elde edileceğine, buna rağmen sağlam bir yapıya sahip olduğu için işyerinin herhangi bir sorun yaşamayacağına ve çok daha iyi kazanç sağlanacak günlerin yakında olduğuna işaret eder.

Rüyada Mavi Elbise Hediye Almak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında yaşayacağı sıkıntıların sona ereceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: