RuyaTabirleri.com

Rüyada Mavi Eşarp Görmek

Rüyada mavi eşarp görmek, huzur içinde bir yaşlılık geçirileceğine, gençler için hayatları boyunca büyük engellere takılmadan ve hastalıklardan uzak kalacak şekilde yaşayacaklarına, hayatın güzelliklerini doyasıya yaşayacaklarına alamettir. Hayırlara vesile olan rüya, iyi bir eş sahibi olmanın, kişinin işinde ehil ve bilgi sahibi biri olduğunun da işaretidir. Huzurunu bozmadan yaşayan, karşısındaki insanların dış görünüşlerine değil, iç güzelliklerine değer veren rüya sahibinin kendisi gibi düşünen biriyle izdivaç yapacağına yorumlanır. Evli bayanlar için eşine hürmet etmekten geri kalmayarak takdir toplayacak olmaya, bekar bayanlar için çok sayıda iyi kısmetle karşılaşmaya, bekar erkekler için eşlerinin inançlarına bağlı, ahlaki olarak beğeni toplayan biri olacağına alamettir.

Rüyada Mavi Eşarp Takmak

Umutların tazelenmesi ve kötü düşüncelerden, kişiye buhran yaşatan sıkıntılardan kurtulmak manasına gelir. Mavi eşarp kısmet bolluğu ve nasip konusunda şanslı olmak demektir. Sade ve huzur dolu bir hayatı seçen rüya sahibinin, hayatının sonraki zamanlarında kendi içine dönerek, manevi açıdan gelişimine önem vereceğini de ifade eder. Kişinin çok mütevazi bir hayat süreceğini, zenginliği ile övünmeden, böbürlenmeden yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Mavi Eşarp Almanın Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin özgürlüğü için, düşüncelerini korkusuzca söylemek adına vereceği büyük savaştan galip çıkacağına, geçmişte uğradığı haksızlıklardan dolayı kendisinden af dileyecek insanlara, düşmanlardan uzak, tamamen huzur dolu bir ruha sahip olacağına yorumlanır. İç hesaplaşmaların sona ereceğine, kimseyle küs olmadan, kırgınlıkları unutarak yola devam edileceğine ve kendi kararlarının arkasında durup, yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Mavi Eşarp Görmenin Psikolojik Yorumu

Ürkeklik ve çekingenlik anlamına gelen rüya, başkalarının görüşlerine değer veren kişinin yakın çevresinden çok fazla etkilendiğini, kendi hislerini ortaya çıkaramadığı için her zaman sevdiklerinin istediği gibi hareket ettiğinin işaretidir. Bilinç dünyasında yaşanan bir değişimin ve alttan alta kişinin hayallerine doğru adım attığının da ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!