RuyaTabirleri.com

Rüyada Mavi Gelinlik Görmek

Rüyada mavi gelinlik görmek, bekar bayanlar için evlilik hayallerine kavuşmaları için sabır göstermeleri gerektiğine, nasiplerini beklerken maneviyatlarına da özen göstermelerinin takdir kazanmalarına neden olacağına işarettir. Bu rüya aynı zamanda ailesine bakmakta olan veya ağır sorumluluklar altında kalan kişilerin çok geç evlenmeleri ya da evlilik hayallerine bir türlü kavuşamayıp, geç bir yaşta evlilik yapacaklarına da yorumlanır. Genç kişiler için sorunsuz bir evliliğe, aileler arasında uyum olacağına tabir edilir. Ruhsal dengenin sağlanacağına ve kişinin geleceğe dair tüm korkularından sıyrılarak daha emin adımlarla ilerleyeceğine, kişiye bir öğretmen gibi yaklaşan bilgi sahibi birinin yardımıyla sorunlardan pratik şekilde kurtulacak olmaya delalet eder.

Rüyada Mavi Gelinlik Giymek

İyi ve gelecekte zengin olarak biriyle evlenmek demektir ki aynı zamanda evlenilen kişiye kalacak mirasa da alamet eder. Büyük maddi gelirler elde ederek yaşamın tüm olanaklarından sonuna kadar yararlanmak manasına gelir. Evli bayanlar için erkek çocuk sahibi olmaya alamettir. Evlenmemiş kimseler için bugüne dek hayalini kurduğu, kalbine ve huyuna uygun biri ile tanışarak kısa bir flört devresinden sonra evlilik kararı alınacağını delalet eder.

Rüyada Yırtık Mavi Gelinlik Görmek

Hayra yorulmaz ve bekar kimselerin evlilik hayallerinin yıkılacağına, evli kişiler için de eski mutlu günlerin geride kaldığına, artık aile içinde her gün huzursuzlukların baş gösterdiğine yorumlanır. Bu rüya bazen istenmeyen bir gebeliğe de işaret ettiği gibi, bebek düşürmeye veya hamilelikte çıkacak sorunlar nedeni ile üzüntü duymaya da alamet eder.

Rüyada Mavi Gelinlik Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin hayatında kendisine verilmiş özel bir görev olduğunu düşünmesi veya yaptığı her işte sanki o işi daha iyi kimsenin yapamayacağını düşünerek hayal etmesini işaret eder. Çok yüksek bir özgüvene işaret eden rüya, kendisini çok önemseyen kişinin, bazı özelliklerini gereksiz yere abarttığını ve saplantı haline getirdiğini de bildirir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada gelinlik görmenin ayrıntılı olarak anlatıldığı Rüyada Gelinlik Giymek ve Rüyada Gelinlik Görmek sayfalarımızı tavsiye ederiz.

Rüyada Mavi Gelinlik Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Sevil (06 Kasım 2016 saat: 08:30)

    Rüyamda lise dönemindeki sevgilimi evlenirken gördüm. Tam kapıdan çıkıyorlar salon gibi bir yerde o önde gelin arkada bana doğru bakıyor ben diyorum ki çok zor geldi boyle olacağını tahmin etmiyordum diyorum o dans etmeye başlıyorlar ondan sonra başka yere geçiyorlar dans etmek için gelinin etrafına altın renkli top boncuklar oluyor onu dans edecekleri alana serhat eski sevgilim gelinin etrafına sarıyor. O arada benim telefonum çalıyor ve bodrumda tatilde tanıştığım bir abi bir iş icin beni arıyor ama ben yukaridan camdan bakıyorum diyorum ki tel daki abiye ben hikahtayim daha sonra konuşuruz diyorum ve aşağıda onun olduğunu görüyorum camdan bakarken tel kapatıyorum. Ve o esnada piste doğru yürüyorum gelinin parlement mavi bir gelinlik giydiğini unuttum yazmayi o kızı görüyorum pistin ortasında tek ve uyanıyorum saat 8.03 sabah.ama çok sahsahli bir salondu çırağan sarayı gibi kocaman camları ve perdeleri vardı. Hayırdır inşallah ve bu çocuk hiç aklımda yoKtu. Hayatta aklıma gelicek en son insan

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,