RuyaTabirleri.com

Rüyada Mavi Gömlek Görmek

Rüyada mavi gömlek görmek, rüyayı gören kişinin hem meslek hem de özel hayatı ile tabir edilir. Rüya sahibinin meslek hayatında karşısına çıkacak bazı engellere ve sorunlara rağmen ilerlemeyi, gelişmeyi ve başarılı olmayı bileceğine, resmi bir göreve getirileceğine ve üst makamlara çıkacağına işaret eder. Kişi, özel hayatında da huzurlu ve mutlu olacak, sevdiği kişiyle aşamayacağı hiçbir sorun yaşamayacak demektir.

Rüyada Mavi Gömlek Giydiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin vatanına ve milletine hizmet edeceği önemli bir kariyeri olacağına ve kişinin herkesin yapamayacağı kadar özel bir görevi ifşa etmeye layık görüleceğine alamet eder. Yükselişe geçmeye, itibar ve ün sahibi olmaya yorulur.

Rüyada Mavi Gömlek Hediye Etmek

Rüyayı gören kişiye umut verecek, yaşadığı hayal kırıklıklarını, üzüntüleri, sıkıntıları ve zorlukları atlatmasına vesile olacak güzel gelişmelerin meydana geleceğine tabir edilir. Müjdeli ve sürpriz bir gelişmenin yaşanacağına rivayet edilir.

Rüyada Mavi Gömlek Ütülemek

Rüyasında mavi gömlek ütülediğini gören kişinin yaşamındaki zorlukları aşmaya çalıştığı anlamına gelir. Rüya sahibi hayatındaki aksilikleri gidermeden mutlu ve başarılı olacağına inanmadığı için sorunlarla mücadele edecek ve sonunda da amacına ulaşacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Mavi Gömlek Almak

Rüya sahibinin sevdiğinin gönlünü alacağına bir yandan da düşmanlarına ve rakiplerine karşı zafer elde edecek işlerin altına imzasını atacağına işaret eder. Hedefe doğru ve emin adımlarla ilerlemeye ve muvaffak olmaya tabir edilir.

Rüyada Mavi Gömlek Giyen Birini Görmek

Bu rüya, o kimse üzerinden değerlendirilir. Rüyada mavi gömlek giydiği görülen kişi hakkında hayırlı haberler almaya, onun başarılarına tanıklık etmeye ve sevincine ortak olmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin çevresindeki bir kimsenin hem ev hayatında hem de iş hayatında hayırlı değişiklikler olacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!