RuyaTabirleri.com

Rüyada Mavi Görmek

Rüyada mavi renk görmek aile içindeki saadetin, sevginin, saygının, dayanışmanın ve esenliğin işaretidir. Rüyasında mavi renk gören kişinin aile içinde bazı sıkıntılar, tatsızlıklar ya da anlaşmazlıklar varsa eğer, bu rüya, rüya sahibinin ailesindeki sorunların ve sıkıntıların kısa sürede ortadan kalkacağına ve mutlu günler geleceğine delalet eder. Mavi renk rüyada görülebilecek en güzel renklerden biridir ve kazanç, bolluk, bereket, zenginlik ve ağız tadı anlamına gelir. Rüyasında mavi renk gören kişi, kolay bir yoldan, yorulmadan, eğilmeden, bükülmeden, başkası üzerinden kazanç elde edecek demektir. Yani rüyasında mavi renk gören kişinin keyfi de, kazancı da huzuru da yerinde olacak, karnı tok, sırtı pek yaşayacak demektir.

Rüyada Mavi Elbise Giymek

Rüyada mavi renk bir elbise giyindiğini gören kişinin dilekleri ve hayalleri gerçek olacak demektir. Mavi renk kişinin arzu ve dileklerinin bir sembolüdür.

Rüyada Gökyüzü Görmek

Rüyada gökyüzünü mavi renkte görmek gönül işlerine delalet eder. Rüya sahibinin saf ve gerçek bir aşk bulup saadet yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Mavi Göz Görmek

Rüyada mavi göz görmek,  aşka ve sevdaya delalet eder. Rüyada mavi gözleri olan kişinin gönlüne bir aşk ateşi düşeceği anlamına gelir.

Rüyada Mavi Deniz Görmek

Rüyada mavi deniz görmek çok hayırlıdır. Hele de deniz masmavi ve alabildiğine büyükse, rüyasında mavi deniz gören kişinin uçsuz bucaksız olan hayallerinin gerçekleşeceği anlamına gelir. Mavi deniz aynı zamanda rüya sahibinin önündeki kocaman ve uzun olan hayatın sembolüdür.

Rüyada Mavi Taşlı Yüzük Görmek

Rüyada mavi taşlı yüzük hayırlı bir gönül işi olacağı anlamına gelir. Mavi taşlı yüzük taktığını gören biri, temiz ve hakiki bir aşk bulup, nikah masasına oturacak demektir.

Rüyada Mavi Araba Görmek

Hayırlı bir iş için yola çıkılacağına, bu sayede uzun zamandan beri istenen ve çok büyük getirisi olacak bir şeye kavuşulacağına, aile içinde huzur ve mutluluğun her daim süreceğine, işlerin düzeleceğine, çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına yorulur. Rüyada mavi araba satın almak, akrabalar arasında yaşanan bir mal davasının sona ereceğine, sonunda büyük bir servete sahip olunacağına, iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine alamet eder. Bu rüya, iş olanağı yakalanacağını gösterdiği için görüldüğü zamanlarda karşılaşılacak olan iş tekliflerinin değerlendirilmesi çok doğru olacaktır.

Rüyada Mavi Gözlü Bebek Görmek

Rüyayı gören kişinin, birbiri ardına kısmetli işlerle uğraşacağı, bu işlerde büyük başarılar kazanacağı, atacağı adımlar sayesinde hem kendi hayatını hem ailesinin hayatını çok olumlu şekilde değiştireceği, kendisine destek olan kişiler sayesinde büyük bir zorluğun altından kalkacağı ve yakın bir arkadaşı ya da bir akrabası sayesinde tanıyacağı bir kısmetle evlilik yolunda adım atacağı anlamına gelir. Rüyada mavi gözlü bebek doğurmak, uzun bir süreden beri üzerinde çalışılan bir konu hakkında çok büyük bir ilerleme sağlanacağına, bu sayede birçok kişinin dikkatinin çekileceğine, gerçekleştirilen çalışma ile yüksek kazançlı ve iş konusunda yetki sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına delalettir.

Rüyada Mavi Gömlek Görmek

Resmi bir daire ile iş yapılacağına ya da devlet dairesinde bir işe girileceğine işaret eder. Rüya sahibinin, bir süreden beri girmek için çaba harcadığı bir işe, göstereceği sabır ve ortaya koyacağı azim sayesinde en sonunda sahip olacağına, bu işle birlikte hayatında büyük değişimler yaşanacağına ve kendisini çok güzel yerlerde bulacağına rivayet edilir. Rüyada mavi gömlek giymek, sevilen bir arkadaşın önayak olacağı bir işte çok büyük kazanç elde edileceğine, bu kazancın yatırıma dönüştürülmesi ile yeni iş kapılarının açılacağına ve yeni iş olanaklarına sahip olunacağına tabir edilir. Kişi, bu rüyayla birlikte gerçek hayatta bazı fırsatlara sahip olacaktır.

Rüyada Mavi Ayakkabı Görmek

Kişinin, kısa bir süre önce kaybettiği bir şeyden ötürü duyduğu üzüntüden kurtulacağı, kaybettiği şeyin hiç beklemediği bir yerden çıkmasıyla çok sevineceği, bu mutluluğunu aile bireyleri ile paylaşacağı ve manevi olarak yeni bir döneme gireceği anlamına gelir. Rüyada mavi ayakkabı satın almak, kısa sürede büyük kar getirecek bir işle ilgili olarak çalışmaya başlanacağına, bir ortaklık kurulacağına, bu ortaklığın yeni bir ilişkinin de kapılarını açacağına, güzel bir haneye sahip olunacağına ve kardeşlerden biri için bir sürpriz hazırlanacağına yorumlanır.

Rüyada Mavi Gömlek Giymek

İyilik, güzellik ve mutluluk demektir. Şans oyunları ile kazanılacak zenginliğe, alınacak olan sevinçli bir habere, kısa süre içinde kurulacak mutlu bir yuvaya, aile bireyleri arasında günden güne artan bağlılığa ve işle ilgili olarak açılacak yeni bir sayfaya alamet eder. Haneye giren çıkan kişilere dikkat edilmesi gerekmektedir. Rüyada mavi gömlek satan birini görmek, aile bireylerinden birinin ya da bir akrabanın önayak olması sayesinde kurulacak bir işin büyümesi üzerine bir ortaklık kurulacağına, bu ortaklık sayesinde çok kazanç elde edileceğine ve sorunların gittikçe azalacağına işarettir.

Rüyada Mavi Renkte Çanta Görmek

İş hayatı içerisinde pek sık rastlanmayan bir başarıya imza atılacağına, bu başarı sayesinde büyük ve başarılı bir kariyere sahip olunacağına, eğitim hayatında ilerleme kaydedileceğine, uzun uğraşlar sonucu kurulan işte çok iyi hamleler yapılması sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine ve büyük bir zenginiğe kavuşulacağına yorulur. Rüyada mavi renkte çanta kaybetmek, işlerin bir anda kesileceğine, verilen emeğin karşılığının alınamamasından ötürü çok büyük üzüntü duyulacağına, insanlara birşeyleri ispat etmeye çalışırken işlerin kötü bir hal alacağına ve sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine yorumlanır.

Rüyada Mavi Adam Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında hiç beklemediği bir sorunla karşılaşacağı, bu sorundan ötürü uzun bir süre sıkıntı çekeceği, girdiği işlerde bir türlü başarı sağlayamayacağı, kendisini olmadık işlerin ve durumların ortasında bulacağı ve bu durumdan kurtulmak için birçok çözüm yolu üzerinde düşüneceği anlamına gelir. Rüyada mavi adamla tartışmak, işlerin günden güne daha sıkıntılı ve kötü bir hal alacağına, bu durumdan ötürü çok zor zamanlar geçirileceğine, yapılan hataların çok zarar getireceğine, sıkıntıların birbiri ardına patlak vereceğine ve sevilen bir kişi ile ilgili olarak üzücü bir haber alınacağına rivayet edilir. Rüyada mavi adamla arkadaş olmak, işlerin açılması ile birlikte eş, dost ya da akrabalardan birinin kendi işini kurması konusunda yardımcı olunacağına, uzun soluklu bir ilişkiye başlanacağına ve anne babanın hayır duaları alınacağına yorumlanır.

Rüyada Mavi Bisiklet Görmek

Kişi, çok sevdiği kişilerle bir yolculuğa çıkacak, hayırlı bir kısmetle yollarını birleştirecek, büyük bir başarı kazanacak, sevdiği bir konuda kendisine bir iş kuracak, aydınlık bir geleceğe sahip olacak, sosyal hayatında arkadaşları tarafından çok sevilecek, aile bireylerinden her zaman destek görecek ve mutlu ve huzurlu bir aile ortamına sahip olacak demektir. Rüya sahibi, üzerinde düşündüğü bir iş hakkında olumlu adımlar atabilir. Rüyada mavi bisiklet çalmak, ele geçen fırsatların tepileceğine, kazancın büyük bir kısmının kaybedileceğine, işlerin kapanacağına, zararlı bir kişinin oyununa gelineceğine, yapılan hatalardan ötürü büyük bir kayba uğranacağına, sağlık sorunlarının başgöstereceğine ve olmadık işlerle boğuşmak zorunda kalınacağına işarettir.

Rüyada Mavi Bir Arabaya Binmek

İşle ilgili olarak çıkılan ve bazı iş anlaşmalarına imza atılması ile sonuçlanan bir seyahatin birçok sorunu ortadan kaldıracağına, büyük bir iş eğitim fırsatı yakalanacağına, ev sahibi olunacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına, hane içinde yaşanan tartışmaların sona ereceğine ve eşlerin birbirlerine daha çok bağlanacağına delalettir. Rüyada mavi bir arabaya binmek ve inmek, yaşanacak kötü bir olayın ardından işlerin sarpa saracağına, verilen bir karardan ötürü pişman olunacağına, yapılan işlerin bir kısmının karşılığının alınamamasından ötürü darboğaza girileceğine ve ortaklığın bozulacağına alalmettir. Eğer geciktirilen ya da ertelenen bir durum varsa karar verme konusunda acele edilmemesi ve karar verme konusunda en doğru anın beklenmesi doğru olacaktır.

Rüyada Mavi Görmenin Psikolojik Yorumu

Renkler insanlar üzerinde gerek gerçek hayatta gerekse rüyada önemli etkilere sahiptir ve bireyin içindeki ruh halini ve de duygu durumunu yansıtır. Mavi oldukça güzel bir renktir ve kişinin son derece rahat, huzurlu, sakin ve keyifli bir dönem yaşadığını ifade eder. Bu rüyanın aynı zamanda psikolojik olarak karşılığı rüya sahibinin yukarıdaki durumun tam aksine karmaşık, zor, başarısız ya da mutsuz günler geçiriyor olması nedeniyle aslında dinginleşmeye, rahatlamaya, huzur bulmaya ve sıkıntılarından kurtulmaya ihtiyaç duymasıdır. Mavi renk beklentinin, hayallerin ve umutların temsilcisidir. Bu rüya bireyin ya kötü ve dertli zamanları geride bırakmaktan duyduğu hazzı ya da bunun için büyük çaba gösterdiğinin bir işaretidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,