RuyaTabirleri.com

Rüyada Mavi Göz Görmek

Rüyada mavi göz görmek, rüya sahibini çok heyecanlandıracak ve derinden etkileyecek bir kişi ile karşılaşacağına rivayet edilir. Kişinin bir kere gördükten sonra bir daha aklından çıkmayacağı ve ona yakın olmak için elinden geleni yapacağı bir kimsenin varlığına tabir edilir. Rüyada mavi göz görmek, kişinin aklını başından alacak ve yıldırım aşkı ile çarpılacağı biri üzerinden açıklanır.

Rüyada Mavi Gözlü Kadın Görmek

Rüyada mavi gözlü kadın görmek, şanssızlık olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin mutsuz ve başarısız olacağına, işlerinde istediği performansı yakalayamayacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına ve mutsuz olacağına işaret eder. Rüya sahibinin canın sıkılmasına neden olacak olayların yaşanacağı bir dönemin yaşanacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Mavi Gözlü Bebek Görmek

Rüyada mavi gözlü bebek görmek, hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin şansının ve bahtının açık olacağına, geleceğinin başarılar ve zaferlerle geçeceğine, kazancının her geçen gün artacağına ve ağız tadı içinde istediği gibi bir hayatı olacağına delalet eder.

Rüyada Mavi Gözlü Birini Görmek

Rüyada mavi gözlü birini görmek, bolluk, bereket ve şans olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin neşesini ve huzurunu yerine getirecek olumlu ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve kişinin hayırlı haberler alacağına delalet eder.

Rüyada Mavi Gözlü Erkek Görmek

Rüyada mavi gözlü erkek görmek, mutluluk ve başarı ile yorumlanır. Kişinin hayallerinin gerçekleşeceği, umutlarının yeşereceği, işlerinin yoluna girmesi ile huzurunun ve ağız tadının yerine geleceği anlamına gelir.

Rüyada Mavi Göz Görmek

Rüyada mavi göz görmek, sıkıntıların, dertlerin ve sorunların biteceğine rivayet edilir. Öte yandan da kişinin geleceği için hayırlı ve isabetli adımlar atacağına bu sayede ilerleyen yaşlarda zengin bir hayata kavuşacağına ve rahata ereceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Mavi Göz Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Hülya (27 Nisan 2014 saat: 23:15)

    Önce 1.rüyamda sevdiğim insanı görüyorum asker onu ziyarete gidiyodum beni gördüğüne çok şaşırıyo konuştk biraz çevrem kalabalık tanıdığım herkes orda birden hepsi beni alkışlamaya başladı ve uğurladı dua ediyodum cıkarken birden bana seslendi sevdiğim insan banada dua et dedi…2. Rüyamda da aynada yüzüme bakıyorm bi küçük yara olduğunu görüyorum sıkayım diye elimi yüzüme koyduğum an o yaranın açılıp içinden bi mavi göz çıkıp elime düştüğünü görüyorum günlerdir etkisindeyim lütfen yorumlarmısınız…

  2. Pınar (22 Şubat 2014 saat: 12:22)

    Ruyamda bılmedıgım garıp hastanedyım ve sedyelerde cansız cocuklar goruyorum sonra asansor e bınmek ıstıyorum ama asansor cok hızlı bınmıyrum sonra ordan uzaklasıyorum bı kucuk erkek cocuk gozlerı mavı gelıp bana dıyor benı tanımadınmı ve cocuk yere uzanıyor sonra eve gıdıyorum alt cene arka dişim elıme curuk halde gelıyor ve sonra aynaya bakıyorum ön iki dısımn bıraz ucu kırılmıs ve sallanıyor sonrasında kan dolu cıkartıyorum ve ruyamda sıyah forma gıymısım cevremde bı kac kısıde gıymıs ve ellerımzde sılah var ama ben bır turlu sılahı kullanamıyorum sılahla ugrasırken dısarıya cıkıyorum ve mavı gozlu esmer kadın suratı goruyorum ama bana cok garıp bakıyor ve ben sanıyorum kı bana buyu yapıyor yorumlarınızı beklıyorum

  3. meltem (27 Ocak 2014 saat: 13:02)

    2 yılı aşkın süredir birbiriyle bağlantılı rüyalar goruyorum ilk rüya söyle başladı karanlik bir yerdeydim ve birden dusmeye basladım sonra kendimi birinin kucagında buldum bir erkekti yuzunu goremiyordum ama gozleri maviydi ve parlıyordu elleri cook uzundu. Bu ruyada beni karanlıgın icine götürüyor bagırmak istiyordum fakat bagıramıyordum .2. En belirgin ruya ben kapalı bir kızım ruyada beyaz bir elbise giymis basortusu takmıstım ama elbisenin kolları yoktu ve acıktı sonra yerler kan doluydu bu kanlar elbiseme tırmanmaya baslayip kollarıma uzandılar ve elbise uzin kollu baska bir elbise oldu.3. Belirgin ruya ise ilk kez bir ortamda bulunuyordum karanliktan cikmis bir ucurum kenarındaydım bu mavi gozlu adam yaninda bir cocukla geldi bu cocugun kim oldugunu sordugumda onun cocuklugu oldugunu soyledi ve geriye dogru ucuruma dustum. Onun cocuklugunu gormeye basladım. En sonuncu ruya ise sevgilim bana sarıliyordu birden birbirimizden uzaklastik arkasında mavi gozlu adami gordum ve onun sirtindan yararak oldurdu kanlar ustume sıcradı kosarak sevgilimin yanına gittim aglamaya basladım . mavi gozlu adam kanlı eliyle cenemi kaldirarak bana baktı gozlerimiz bulustu ve benimde gozlerim mavi oldu( normalde gozlerim kahverengi) ve beni optu sonra birlikte karanlikta kaybolduk bu ruyaları aciklayabilirseniz cok mutlu olurum simdiden tesekkurler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,