RuyaTabirleri.com

Rüyada Mavi Gözlü Bebek Görmek

Rüyada mavi gözlü bebek görmek, rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri iş hayatında olmasından dolayı artık kendi işinin sahibi olduğuna, çok rahat bir şekilde büyük miktarda paralar kazandığına, kazancının hanesine bolluk ve bereket getirdiğine, artık kendi köşesine çekilen rüya sahibinin, işlerinin başkaları tarafından yürütüldüğüne ve herhangi bir sorun yaratmadığına alamet eder.

Rüyada Mavi Gözlü Erkek Bebek Görmek

Rüyayı gören kişinin uzun zamandan beri beklediği hayırlı ve sevinçli bir haberi en kısa sürede alacağına, haberin gelmesi ile birlikte çok kazançlı işler için girişimlerde bulunacağına, hayırlı işlerin yavaş yavaş kazanç getirmesi ile birlikte çok daha iyi işler yapılacağına ve bu işlerden kazanılan paraların hayır için de kullanılacağına delalet eder.

Rüyada Mavi Gözlü Bebek Doğurmak

Çalışma hayatında çok büyük ve hayırlı adımlar atarak çok güzel işler gerçekleştiren rüya sahibinin, sahip olacağı zenginlik sayesinde çok büyük bir rahatlığa kavuşacağına, çok mutlu ve huzurlu günler göreceğine ve gün geçtikçe daha sağlıklı olması sayesinde de rahat bir hayat süreceğine rivayet eder.

Rüyada Mavi Gözlü Bebek Doğurduğunu Görmek

Rüyada mavi gözlü bebek doğurmak ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük ve hayırlı atılımlar yapması sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu kazançlarla yapacağı servet ile çok rahat ve mutlu bir hayat süreceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olarak refah içinde yaşayacağına alamet edilir.

Rüyada Mavi Gözlü Bebek Emzirmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında geleceği rahat konum, kazanacağı paralar ve elde edeceği büyük başarılar sayesinde etrafındaki insanlara yardım edeceğine ve sorunlarının çözülmesinde destek olup yol göstereceğine ve bu kişilerin hem hayır dualarını hem teşekkürlerini kazanacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Bebek ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Bebek Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Mavi Gözlü Bebek Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. isimsiz (19 Mayıs 2015 saat: 07:43)

  Annemle okula gittik ve annem bebek arabasinda bir çocuk uzattı al kızım toplantıdan çıkana kadar oyalan iyi bak dedu. Bu erkek bebğin bir gözü mavi bir gözü griydi. Ve huysuzdu ne guluyordu ne de agliyordu. Bebek arabasıylar gezdirirken arabadan indirdim sonra emeklemeye basladi eline mavi bir balon vermiştim. Birden ortadan kayboldu ama umursamiyordum simdi annesi bebek arabasini kaybettim diye kizarsa diye düşündüm. Eve gidince bebegin babasinin numarasini buldum ve mesaj attim bebeginizi aldinizmi diye sen onu niye biraktin biraz daha dursaydi nolurdu sanki dedi sonra okuldan matematik öğretmenimi gördüm gözleri kıpkırmızı olmustu ve bebekten bahsediyordu onu bulduğumda ağzından köpükler çıkıyordu dedi. Sonra parka geri gittim bebegi buldum elime aldim ve yagmur basladi koştum. En son gücümle koştum ve o sırada uyandım.

 2. isimsiz (27 Aralık 2014 saat: 11:20)

  Ben bekar 18 yaşında rüyamda hamile olduğumu gördüm ailemden gizlice doğurdum evde saklayrak bakıyordum bir erkek bebeği mavi gözlü çok güzel bir bebek odada sakladığım Bebeğimi ablam gördü kimseye söyleme dedim sonra abim gördü babam annem herkes öğrendi Bebeğimi emzirdiğimi gördüm bebeğimin adını kuzey koydum ama çok güzel mavi gözlü bir bebek aynı taş bebek gibi

 3. kaan (26 Aralık 2014 saat: 13:26)

  Ruyamda cok alakam olmayan bir evin onunde uzun zamandir gormedigim bir akrabami gordum. Oraya sattigim arabamla gittim. Amcamin kucaginda bir bebek vardi. Cocugu kucagima aldim ilk sefer yere dusurdum sonra yerden kaldirdim ve sevmeye basladim.bir ara aglar gibi oldu ama aglamadi. Arabaya doğru baktığımda ıki çocuk kapiyi açmaya çalışıyorlardı bağırdim kaçmaya başladılar kapıyı açmislar fakat birşey Çalmamislar. Biri kaçtı diğerinin peşinden epey bi kovaladim tehdit ettim bagirdim falan başka islerim var dedi kaçtı ve uyandım

 4. gamze (08 Aralık 2014 saat: 22:23)

  Ruyamda evli bir arkadaşimin kucagında mavi gözlü bir erkek bebek gördüm nur yüzlü bembeyaz tenli bir bebek gördüm çok güzel bir bebekti. Ama bu arkadaşım daha 3 aylik evli bebekleri yok ve hamile de degil .sonra iste bu arkadaşımın etrafında altınlar var büsürü altın vardı.bu ruyamın anlamını çok merak ediyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,