RuyaTabirleri.com

Rüyada Mavi Gözlü Çocuk Görmek

Rüyada mavi gözlü çocuk görmek, kısmetli ve şanslı olmaya yorumlanır. Kişinin sevdiği işle meşgul olacağına, iş hayatında saygı göreceğine, evinde bereketin eksik olmayacağına ve evlatlarından hürmet göreceğine delalettir. Mavi gözlü çocuk görenin erkek evladı olur veya oğlunun eğitim alanında başarılarıyla göğsü kabarır. Peşi sıra gelecek olan iyi haberler ve gelişmeler sayesinde kişinin çok mutlu olacağını ve uzun süren sıkıntılı günlerine veda edeceğine, hayata daha olumlu bakacağı gibi, işine de dört elle sarılacağını tabir eder. Mavi gözlü çocuk görmek hayallere ulaşmak, ruhen ferahlamak ve esenliğe kavuşmak anlamına da gelir. Umutların ve sevincin bol olduğu günlerin kişinin özel hayatında da sakinliğe neden olacağını, var olan kırgınlıkların unutulacağını, eşle beraber duygu dolu zamanlar geçirileceğini tabir eder.

Rüyada Mavi Gözlü Erkek Çocuk Görmek

Rüya sahibinin ayaklarının yere basacağı ve kurulan hayallerin gerçekle buluşacağı bereketli günlerin yakın olduğunu bildirir. İsteklerin tek tek yerine geleceği bu dönemde karşılaşılan fırsatları sayesinde maddi olanakların da düzene gireceğini, kişinin ekonomik açıdan kendisini iyi hissedeceğini, almak istediği eve ya da arabaya kavuşacağını da müjdeler. Refah içinde, zengin bir hayat sürecek olmanın yanı sıra aile içinde de sıkıntılar olmadan, herkesin mutlu olacağı dönemleri, gelecek iyi haberleri de niteler.

Rüyada Mavi Gözlü Kız Çocuk Görmek

Kişi kendi evladını görüyorsa bu durumda haneye gelen ve sevinç gözyaşlarına neden olacak haberleri temsil eder. Başkasının çocuğunu görmek ise bir hevesin yarım kalacağını, bir hayalin gerçekleşmeyeceğini ve büyük beklentiler içine girilecek bir işten üzüntülü sonuçlar alınacağını delalet eder.

Rüyada Mavi Gözlü Çocuk Görmenin Psikolojik Yorumu

Olumsuzluklardan sıyrılmak, karamsarlıktan kurtulmak ve daha iyi yaşayabilmek için adımlar atmak isteyen kişilerin içlerindeki umudu temsil eder. Rüya sahibinin ayakta durabilmek için manevi değerlerine sarıldığını ve huzurlu bir hayat arzuladığını da bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: