RuyaTabirleri.com

Rüyada Mavi Gözlü Erkek Görmek

Rüyada mavi gözlü erkek görmek, rüya sahibinin din ve dünyada yükselip derecesinin artacağına işaret eder. Mavi gözlü bir erkekle konuştuğunu gören arzu ve isteklerine kavuşarak güzel ve hayırlı bir dönem geçirir. Rüyasında mavi gözlü bir erkeğin kendisine doğru geldiğini gören kimse oldukça fazla nimete kavuşur ve bu rüya kişinin dünyalığına ve dünya hayatında bereket ve bollukla karşılaşmasına işaret eder.

Rüyada Mavi Gözlü Bir Erkekle Buluşmak

Rüyasında mavi gözlü bir erkekle buluşan kimse çok büyük bir nimete kavuşur; bu rüya kişinin maddi ve manevi her konuda istek ve arzularına kavuşması anlamına gelir. Bekar bir kimse için böyle bir rüya yakında zengin ve kültürlü bir kişi ile evlenmesine ve birlikte mutlu bir yuva kurmalarına işaret eder. Rüyada mavi gözlü bir erkekle evlenen kimse, eğer evli ise ailesinde zenginlik ve refaha; eğer bekar birisi bu rüyayı görürse kendisine ulaşacak nimetlere işaret etmektedir.

Rüyada Mavi Gözlü Bir Kadın Görmek

Rüyada görülen mavi gözlü kadın, rüya sahibinin yakında yeni ve güzel bir meslek edinmesine, öğrendiği sanatı hayırlı ve güzel yollarda kullanmasına, dünya işlerinde başarılı olmaya, erkekler bu rüyayı görürse ahlaklı ve güzel bir kadınla evleneceklerine; kadınlar içinse bu rüya dünya ziynetine ve süslerine işaret etmektedir. Mavi gözlü bir kadının öldüğünü görmek ise ümidinizi kestiğiniz bir yerden duyacağınız güzel bir habere yorumlanmaktadır.

Rüyada Mavi Gözlü Erkek Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada mavi görmek ferahlık ve selamete işarettir. Rüyada mavi gözlü erkek, gören kişinin ferahlama ve rahatlama isteğinin bir dışavurumudur. Bazen de özellikle kadınlar için bu rüya evlenme isteklerinin veya aşık olma arzularının bir işareti olabilmektedir. Mavi göz psikolojik olarak insanların sıkıntıdan kurtulmak istediklerinin bir göstergesi olmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!