RuyaTabirleri.com

Rüyada Mavi Halı Görmek

Rüyada mavi halı görmek, hayallerin ve umut edilenlerin gösterilen çabalar sayesinde gerçek olacağını ifade eder ve büyük bir müjdeli haberle duygusal anlar yaşanacağını, bu mutluluğun tüm hane halkını derinden etkileyeceğini bildirir. Kişinin elde edeceği bir başarının veya galibiyetin ailesini de gururlandıracağını, insanların kendisine olan güveninin ve saygısının artmasına neden olacağını tabir eder. Mavi halı hanede her şeyin yolunda olduğuna ve uzun süreler boyunca da huzurlu bir aile yaşantısı sürdürüleceğine delalet etmesi bakımından en hayırlı rüyalardan biridir. Gelecek konusunda endişelerden sıyrılmak, özellikle maddi konularda rahatsızlık veren durumlardan kurtularak rahata ermek, ferah bir yaşama kavuşmak demektir. İlerleyen yıllarda parasal konularda sıkıntı çekmeyecek olan rüya sahibinin aile üyelerinin de aynı konfora sahip olmaları sayesinde aklının, vicdanının hür olacağını da bildirir.

Rüyada Eskimiş Mavi Halı Görmek

Eskimiş, tüyleri dökülmüş, yıpranmış mavi halı eğer evin içindeyse eşler arasında duygusal bağlamda bazı soğuklukların yaşandığını, ilişkilerin eski heyecanını az da olsa yitirmeye başladığını ifade eder. Diğer yandan yapılan planların bugüne uyarlanmadığı için başarısız olabileceğinin de altını çizer. Boşa hayal kurmak yerine, farklı bakış açıları geliştirerek işe koyularak isteklerin gerçekleşebileceğini delalet eder. Eski alışkanlıklardan kurtulmak gerektiğini, iş sahiplerinin eski yönetim anlayışlarını değiştirip daha çağdaş bir tavır içine girmelerinin önemini ifade eder.

Rüyada Mavi Halı Almak

Alınacak yeni kararların iş yaşantısını daha kazançlı hale getireceğini ve aynı zamanda manevi anlamda huzurlu bir sürece girildiğini işaret eder. Evine mavi halı alan kişinin oğlu olur veya oğlu varsa evlendirir. İşine mavi halı alan kişinin işleri açılır.

Rüyada Mavi Halı Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişisel gelişim konusunda sürekli kendisini yenilemeye çalışan kişilerin özelikle duygularındaki negatif unsurlardan kurtulmak için çaba harcadıklarının sembolüdür. Diğer yandan hayal kurmayı seven, idealleri olan ve amaçlarına uygun yaşayan kararlı kimseleri de ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!