RuyaTabirleri.com

Rüyada Mavi Havlu Görmek

Rüyada mavi havlu görmek, eli rahatlayan, manevi sorunlarından yakın zamanda kurtulan rüya sahibinin hayata daha olumlu bakmaya başladığını, etrafındaki sorunları çözmek, tanıdığı insanların problemlerini gidermek konusunda onlara yardımcı olmak isteyeceğini ifade eder. Her şeyin daha iyiye gideceğini, özlenen güzel günlere kavuşmayı ve sevinç içinde geçirilecek, iyi haberlerin alındığı bir dönemi işaret ederken, kurulan hayallerin, arzuların aniden gerçekleşmeye başlayacağını delalet eder. Rüya sahibinin gerçeklerden kopmadan, ayakları yere sağlam basacak şekilde hareket etmesinden dolayı herhangi bir hayal kırıklığı yaşamayacağını ve hedeflerine akılcı yollardan ulaşacağını gösterir. Elini mavi havluya sildiğini görenlerin erkek evlatları olur veya çocuklarının düğünlerini yaparlar. Mavi havlu yıkadığını gören kişiler eşlerinin veya babalarının yahut aileden herhangi bir erkeğin sırrını saklar, hatalarını gizlerler. Mavi havlu alan kişiler sağlık sektöründe çalışır veya doktor, hemşire gibi mesleki eğitimler alırlar. Mavi havlu hediye almak ise saadet dolu bir aile hayatına ve aile büyüklerinin kişiye vereceği desteğe yorumlanır.

Rüyada Yırtık Mavi Havlu Görmek

Bazı hayallerin gerçekleşmeyeceğine ve kişinin bu isteklerine takılıp kalması sonucunda elindeki imkanları göremeyecek olduğuna, kaçan fırsatların yeni hayal kırıklıklarına neden olacağına dair bir uyarıdır. Eskiden kopmak, geleceğe dair planlar yapmak ve olumlu düşünerek hareket etmek gerektiğini işaret eder.

Rüyada Mavi Havlu Almak

Şu anda uğraşılan bir işten alnının akıyla çıkmak manasına geldiği gibi, düğün dernek hazırlıkları olan kişilerin ellerine geçecek yüklü bir para sayesinde borçlanmadan ev kuracaklarını ve yakın gelecekte de maddi olarak sıkıntıya düşmeyeceklerini bildirir. Hedeflenen noktaya kolayca ulaşılacağını, iyi mesleklere sahip evlatlar yetiştirileceğini de bildiren rüya şanslı olunduğunu işaret eder.

Rüyada Mavi Havlu Görmenin Psikolojik Yorumu

Mavi havlu sembolik olarak aile hayatında düzeltmek istenen geçmişi, aile ilişkilerindeki sorunların kişiyi üzdüğünü ve çözüm arandığını bildirir. Aynı zamanda yapılan işlerde başarı göstererek insanlardan takdir sözleri duymaya duyulan arzunun da ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!