RuyaTabirleri.com

Rüyada Mavi Kalem Görmek

Rüyada mavi kalem görmek, gelecekle alakalı planların yürürlüğe gireceği güzel bir dönemin haberini verirken aynı zamanda arzu edilen huzuru elde etmenin müjdesidir. Kişinin tamamen kendi çabaları ile kimsenin etkisi altında kalmadan, yardım görmeden ayakları üzerinde durduğunu, her ortamda çalışkanlığı ve güçlü kişiliği ile saygı gördüğünü bildirirken, bu durumun ilerleyen yıllarda da aynı şekilde devam edeceğini, iş konusunda hiçbir sıkıntıya düşmeden ilerleme kaydedileceğini delalet eder. Mavi kalem evlilik hayatında her şeyin yolunda gittiğini bildirir. Hamile bayanlar için erkek bebek müjdesini ifade ederken, maddi konularda hiçbir sıkıntı yaşamadan, geçim kaygısına düşmeden hayatı sürdürmenin tabiridir. Maneviyatın gelişmesine katkıda bulunacak ortamlara girmek ve bu yönde kişilerle tanışmak anlamına da gelir.

Rüyada Mavi Tükenmez Kalem Görmek

Önemli bir hayır yatırımında bulunarak ismini hem gönüllere yazdırmak, hem de çok büyük bir sevap işlemek demektir. İnancı kuvvetli olan rüya sahibinin bu dünya üzerindeki iyilikleri kadar, her işinde ahireti de düşünerek hareket ettiğini, kazancını kendi ihtiyaçları dışında başka kimselerle de paylaştığını, aldığı hayır duaları sayesinde güçlüklerle karşılaşmadan yoluna devam ettiğini ifade eder. Mavi tükenmez kalemle ismini yazdığını gören kişiler mucit olur veya önemli bir proje geliştirerek halkın yararına işler yaparlar.

Rüyada Mavi Kurşun Kalem Görmek

Para konusunda herhangi bir sıkıntı duyulmayacağını ve özellikle dini konulara ehemmiyet verilerek yaşanacağını ifade eder. Maneviyatını sağlam tutan rüya sahibinin aile içindeki huzursuzluğu tamamen ortadan kaldıracağını, yakın çevresiyle olduğu kadar akrabaları ile de güzel ilişkiler içinde olacağını tabir eder.

Rüyada Mavi Kalem Görmenin Psikolojik Yorumu

Her işi oluruna bırakmak, zorlamamak için olabildiğince sakin bir yaşama şekli benimsendiğini ifade ederken, rüya sahibinin çevresine olumlu enerji veren, tutarlı biri olduğunun altını çizer. Detaylardan çok bütüne odaklı bir yaşamın ifadesidir. Daima kalıcı çözümler arayan, hem aklını, hem de vicdanını her işte ortaya koyan kişilerin temsilidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!