RuyaTabirleri.com

Rüyada Mavi Kuş Görmek

Rüyada mavi kuş görmek kişiye ulaşacak çok güzel bir kısmettir. Bu rüyayı gören kişi tüm sıkıntılarından kurtularak, talihli ve şanslı bir sene geçirir. Maddi manevi tüm zorluklardan kurtulmaya, kişinin başına gelecek güzel olaylara, özellikle bekarlar için evliliğe, çocuk sahibi olmak isteyenler için hayırlı bir evlada yorumlanan bu rüya aynı zamanda dünya nimetlere de işaret etmektedir.

Rüyada Mavi Bir Kuşun Uçtuğunu Görmek

Rüyada mavi bir kuşun uçması yakında alacağınız güzel bir haberdir. Bu rüyayı gören kimse uzun süredir beklediği müjdeli bir havadise kavuşur. Eğer mavi kuş uçup herhangi bir yere konmuşsa yakında şimdiki halinizden daha iyi ve güzel bir duruma geçiş yapacağınıza; bazen mekan değişikliklerine, yeni bir iş buluşmaya, başarı ve kazanç elde etmeye de işaret etmektedir.

Rüyada Yeşil Kuş Görmek

Rüyada görülen yeşil kuş kişinin maneviyatı, dini dünyası ve uhrevi hayatıdır. Yeşil bir kuş gören kimsenin manevi derecesi yükselerek sevgi ve takdir kazanır. Elinde yeşil bir kuş gören kişinin dini anlamda değeri artar, mesleki başarılar gösterir, maddi manevi her konuda başarı ve iyilik kazanır. Bu rüyayı gören kimse hem dünya hem de ahirette birçok nimete kavuşur.

Rüyada Kırmızı Kuş Görmek

Rüyada görülen kırmızı kuş genellikle aşk hayatına ve gönül ilişkilerine yorumlanmaktadır. Bu nedenle böyle bir rüya gören kişi eğer bekarsa yakın zamanda evlenir veya önüne hayırlı bir kısmet çıkar. Evliler için bu rüya, eşi ile güzel muhabbete, hoş sohbete, yaşanılacak güzel günlere ve uzun bir birlikteliğe yorumlanmaktadır.

Rüyada Sarı Kuş Görmek

Rüyada sarı kuş gören kimse hastalanır. Bu rüya yaşanılacak çeşitli hastalıklar anlamına gelmektedir. Rüya sahibi bazen de elindeki malını veya parasını kaybeder veyahut borca girer.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Mavi Kuş Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. seyda (10 Mart 2015 saat: 10:01)

  Ruyamda bi kafeste iki tane asik kus var annem diyorki bunlar mekkeden geldiler uzun yoldan geldiler su ver yemek ver dedi onlarin yemegini verirken kuslar kafesten cikiyorlar ustumdeler ama hic birbirlerini birakmiyorlar sonra balkon kapisindan suratsiz bir gri kedi bi geliyo bi donuyo ama hirliyo bana kuslari istiyor cok korktum uyandim simdiden cok tesekkur ederim


 2. Gizem (02 Ağustos 2015 saat: 06:03)

  Rüyamda bir tane Mamut gördüm sonra bi kaç tane oldular ve arkasından çok mükemmel güzellikte açık mavi renkte cok güzel bir kuş gördüm daha öyle hiç bu kadar bi kuş görmediğime eminim,hayrolsun insallah,yorumlarsanız cok sevinirim,tesekkürler


 3. Gülden Aslan (10 Ağustos 2015 saat: 17:59)

  Rüyamda parmak kadar küçük mavi bir kuş gördüm eve giriyor evde uçup duruyor ben onu evden kovmaya çalışıyorum balkona doğru kovalıyorum gitsin diye çünkü korkuyorum. Annem anneannem evdekiler de ellerine alıp seviyorlar bana korkma bu yavru daha diyolar ama ben o kadar rahatsız oluyorum ki o kuştan çok huzursuz oluyorum gitsin istiyorum ama o kuş bir türlü evden çıkmıyor.İki gündür aynı rüyayı görüyorum.Yorumlarsanız sevinirim.


 4. Ebruu (21 Ağustos 2015 saat: 13:15)

  Rüyamda evime yollarını kaybetmis yabanci bi grup geldi onlarla ilgilendim aralarindan erkek olan bir tanesiyle arkadas olduk aradan zaman geçti o grup beni ve bircok kisiyi kendi ülkesine kacirdi bizleri zorla hristiyan yapmaya calistilar o sirada icimden şehadet getiriyodum surekli ve ustumden çokca mavi serçeler uçuşmaya basladı .. daha sonra kendimi bir banyoda gusül alacakken buldum …


 5. murat dincer (15 Eylül 2015 saat: 17:00)

  devletin bakanı olduğu söylenen bir kişinin yanına götürülüyorum bana çok hürmet ediyorlar benim zamanında yaptığım ve şimdilerde unuttuğum şeylerden (tiyatro olarak hatırlıyorum)bahsediyorlar.onlar anlattıkça ben hatırlıyorum siz nerden biliyorsunuz diye soruyorum tebessüm ediyorlar. Sonra eşimle beraber başka insanlarında olduğu açık hava bi meclise geçiyoruz sandalyelerde oturuyoruz. Oraya pek çok değişik hayvan geliyor. Bir görevli bayan bana bakarak maharetinizi gösterin tarzında tam hatırlamadığım birşey diyor ve bende kendinden emin bi vaziyette sani ne yaptığını bilir gibi ayağa kalkarak sağ el işaret parmağımı bir kuşun konmasını bekler tarzda kaldırıyorum. O an parmağıma gayet güzel ve çok küçük mavi bir kuş konuyor ve seviniyorum. Eşim az ötedeki kartalıda çağırabileceğimi söylüyor bende canımı yakabileceğını söyleyerek çağırmadığımı söylüyorum.


 6. kadir (31 Temmuz 2016 saat: 15:29)

  bismillahirrahmanirrahimm ruyamda öyle güzel bir kus gordumki anlatilmaz kapimizin önünden geçerken o güzel kus cirpindi ucamadi baktım sırtında bir tahta parçası elime aldım o güzel kuşu üzerindeki tahtayı çıkardım ve elimden ucuverdi evimizin bir odasına girdi iki misafir vardı o kuşu bana ver dedi hayatta vermem dedim ama öyle güzel bir kustuki çok ama çok güzeldi çok etkilendim kustan ruyamin tabirini söylerseniz sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim


 7. Selinay (25 Eylül 2016 saat: 12:31)

  Rüyamda evimizde olan mavi kuş kafesinden çıkmıştı onu içeri koymak istedim.dudagimin ustune kondu ve penceleriyle yirtmaya başladı.arada kardesim ayirmaya calisti hirsini alamayip birdaha dudagimi yirtmaya calisti ve kanatti.bu arada bacagida kopuyo gibi oluyodu yani kendine de zarar geliyodu.ne anlama geldigini aciklarsaniz sevinirim…


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,